Karnet na mecze Piasta możesz kupić… na raty

Kup karnet, nie przegap żadnego z meczów i kibicuj Niebiesko-Czerwonym w kolejnym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy! Ruszyła zamknięta sprzedaż karnetów.

Karnety dostępne są już od 19 złotych miesięcznie! Jak to możliwe? A no właśnie dlatego, że od tego momentu kibice mogą je zakupić na raty! Ci, którzy preferują jednorazowy wydatek, mogą nabyć całoroczne abonamenty i to już od 220 złotych!

W pierwszym tygodniu, kiedy trwać będzie zamknięta sprzedaż, zakupu na raty dokonamy jedynie w Sklepie Kibica przy stadionie. Raty 0 proc. w okresie 30 dni, a ponadto okresowe płatności kredytowane w mBanku lub smartney do 12 rat! Po uruchomieniu otwartej sprzedaży, cała procedura zakupu ratalnego będzie możliwa także internetowo! O tym procesie poinformujemy w osobnym komunikacie.

Informujemy drogich kibiców, że jedynie ze sprzedaży wyłączone zostały miejsca na sektorze A oraz część krzesełek na sektorze U. Ma to związek z planowanymi pracami remontowymi na obiekcie. Ta przestrzeń nie będzie dostępna.

Harmonogram sprzedaży:
23.05 – 28.05 – zamknięta sprzedaż (tylko stacjonarnie)
29.05 – 31.07 – otwarta sprzedaż

Gwarancja zachowania miejsca (z sezonu 2019/20) obowiązuje do 3 czerwca!
karnety piast gliwice
Z APLIKACJĄ JESZCZE TANIEJ!
Posiadasz Aplikację Piasta Gliwice? Jeśli tak, to karnet kupisz za mniejszą cenę! Stale staramy się udoskonalać nasz produkt. Poza informacjami z klubu, w naszej aplikacji znajdziecie nowe możliwości, która pozwoli Wam korzystać z wielu benefitów, a także będziecie mogli dokonywać płatności na stadionie oraz u naszych partnerów. Oferta dostępna wyłącznie stacjonarnie!

Zamknięta sprzedaż przeznaczona jest dla kibiców, którzy posiadali karnety w sezonie 2021/22 i odbywa się wyłącznie stacjonarnie. Kibice mogą przedłużać swoje abonamenty w Oficjalnym Sklepie Piasta Gliwice, Fanshopie w CH Forum, stadionowych kasach oraz ośrodku Jasna31. Ponadto, zgodnie z zapowiedziami karnetowicze z poprzedniego sezonu mogą wrócić do swoich miejsc z rozgrywek 2019/20, kiedy to po raz ostatni całoroczne karnety sprzedawane były na cały stadion, a nie co drugie miejsce.

Zamknięta sprzedaż karnetów, która właśnie wystartowała, potrwa do 28 maja. Natomiast 29 maja ruszy otwarta sprzedaż karnetów. W tym wariancie będzie dostępna również opcja zakupu online. Od tego dnia abonamenty na sezon 2022/23 będą mogli nabywać wszyscy kibice, nie tylko osoby przedłużające abonamenty.

Korzyści wynikające z zakupu karnetu:
– stałe miejsce na Stadionie Miejskim im. Piotra Wieczorka w Gliwicach,
– niższa cena w porównaniu z ceną pojedynczych biletów na poszczególne spotkania,
– gwarancja zobaczenia najważniejszych meczów,
– zniżki w Oficjalnym Sklepie Piasta Gliwice,
– wyjątkowe prezenty od Partnerów,
– oszczędność czasu,
– darmowy wstęp na ostatni sparing przed sezonem 2022/23 i prezentację drużyny,
– domowe mecze Pucharu Polski do fazy ćwierćfinałowej za darmo!
karnety piast gliwice
Jeśli jesteś Piastem, to Twoje miejsce jest na Piaście! Kupując karnet nie tylko zapewniasz sobie udział we wszystkich meczach ligowych rozgrywanych w Gliwicach w tym sezonie, ale również pokazujesz swoje zaangażowanie i fakt, że należysz do Niebiesko-Czerwonej rodziny!

* Karnety ulgowe przysługują: kobietom oraz dzieciom i młodzieży do 18. roku życia, a także studentom do 26. roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym. Studenci, emeryci, renciści i niepełnosprawni powinni okazać w punkcie sprzedaży lub wysłać na adres: [email protected] skan dokumentu uprawniającego do otrzymania ulgi. Dzieci do 13. roku życia mają wstęp wolny.
fot. Piast Gliwice

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI