r e k l a m a


Rzucał z okna doniczkami i butelkami. Zniszczył samochody

W piątkowe popołudnie policjanci zatrzymali mężczyznę, który rzucał z okna swojego mieszkania doniczkami i butelkami, uszkadzając parkujące pod budynkiem samochody.

Podczas interwencji 35-latek był niezwykle pobudzony i agresywny, usiłował rzucić też cegłą w funkcjonariusza.

13 marca około godziny 17.00 policjanci ruszyli na interwencję w rejon ul. Cecylii w Gliwicach, gdzie, jak się okazało, niezwykle pobudzony mężczyzna wyrzucał przez okno doniczki oraz butelki, przez co uszkodził dwa zaparkowane samochody marek Volkswagen Passat i Opel Zafira. Trwa szacowanie strat.

Podczas przeprowadzanej interwencji domowej funkcjonariusz ogniwa wywiadowczego, udzielający wsparcia policjantom z III komisariatu, został zmuszony do użycia wobec agresora środka przymusu bezpośredniego. Tym samym wykazał się refleksem i zapobiegł możliwemu uszkodzeniu ciała, gdyż gliwiczanin szykował się właśnie do rzucenia w jego kierunku cegłą.

Podejrzany nie odniósł podczas interwencji żadnych obrażeń, został zatrzymany. Okazało się, że znajdował się pod wpływem środków psychoaktywnych. Obecnie postępowanie przeciwko mężczyźnie prowadzi III KP w Gliwicach.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI