r e k l a m a


Sadzonka za opakowania. Zbiórka pod Tesco Extra

spot_img
r e k l a m a

12 maja w godz. 10.00 – 18.00 – w 15 miastach Polski odbędzie się trzecia edycja EkoAkcji, czyli dorocznej zbiórki opakowań.

W tym roku odbywa się ona pod hasłem „Kto nie przyniesie – odpada”. Tegoroczna zbiórka we wzbogaconej formule odbędzie się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Częstochowie, Bydgoszczy, Włocławku, Gorzowie Wielkopolskim, Rzeszowie, Szczecinie, Gdańsku, Olsztynie i Gliwicach.

Zbiórka opakowań w Gliwicach odbędzie się na parkingu Tesco przy ul. Łabędzkiej 26.

W tym roku zbierane będą nie tylko opakowania szklane, ale też plastikowe butelki PET i puszki po napojach.

Klienci, którzy 12 maja będą uczestniczyć w EkoAkcji, przynosząc przynajmniej 10 dowolnych opakowań po napojach, otrzymają w zamian wiosenną sadzonkę lub 100 zielonych punktów Clubcard zbieranych w ramach programu lojalnościowego Tesco.

Na miejscu akcji, klienci będą mogli samodzielnie skorzystać ze zgniatarek, by zmniejszyć objętość odpadów, które docelowo trafią do kontenera.

– Nasza wspólna EkoAkcja rokrocznie odnotowuje coraz większą liczbę uczestników, a to dla nas znak, że jest wielu chętnych do włączania się w ekologiczne inicjatywy, którym nie jest obojętne środowisko naturalne. Od lat promujemy postawę proekologiczną zarówno wśród naszych konsumentów, jak i wszystkich pracowników firmy, szczególnie w obszarze segregacji opakowań i recyklingu. Tegoroczna zbiórka opakowań – rozszerzona w tym roku o butelki plastikowe i puszki – to nasz wspólny apel do konsumentów, by segregować wszystkie opakowania. Chcemy budować świadomość wśród klientów, iż przy niewielkim wysiłku, jakim jest zebranie opakowań możemy znacznie ograniczać ilość odpadów w otaczającym nas środowisku i pomóc w ich przetworzeniu, do ponownego użytku” – mówi Jagoda Jastrzębska, Kierownik ds. Rozwoju Odpowiedzialnego Biznesu w Carlsberg Polska.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI