r e k l a m a


Samochód spadł z wiaduktu. Kierowca był pijany i miał narkotyki

Wczoraj przed godziną 19.00 na wiadukcie kolejowym łączącym ulicę Bohaterów Getta Warszawskiego z Toszecką, na skarpie, zawisł volkswagen golf.

Wewnątrz znajdowały się dwie osoby – ranny kierowca i ciężko ranna nieprzytomna pasażerka. W akcji ratunkowej użyto śmigłowca lotniczego pogotowia ratunkowego.
Policjanci zatrzymali 22-letniego gliwiczanina, który, jak się okazało, będąc w stanie nietrzeźwości (promil alkoholu we krwi), kierował samochodem osobowym marki vw golf, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. Jego pojazd zawisł na wiadukcie. Kierowca doznał niegroźnych obrażeń ciała, ale jego 19-letnia pasażerka, mieszkanka Czerwionki-Leszczyn, w stanie nieprzytomnym została przetransportowana do szpitala w Sosnowcu.

W czasie zatrzymywania kierującego jeden z policjantów zauważył, że 22-latek odrzucił jakieś zawiniątko. Oględziny i badania wykazały, że były to środki odurzające (1,10 g metamfetaminy). Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dziś o jego dalszych losach zdecydują prokurator oraz sąd. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KMP w Gliwicach.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
eMDe
eMDe
7 lat temu

Nie „metaamfetamina” tylko „metamfetamina.

pix
pix
7 lat temu
Reply to  eMDe

Fachowiec od narkotyków się znalazł.

mic
mic
7 lat temu

Takich gnojów ma ścigać policja a nie faceta po jednym piwie przy 0,001 promila. Ale to jest POlska demokratyczna.

bill1959
bill1959
7 lat temu
Reply to  mic

nie teraz pisowska „nowa zmiana” i ich „demokracja”

mentor
mentor
7 lat temu

Pod wpływem „białego” nie wolno jeździć samochodem, rowerem i innymi pojazdami. Efektem odziaływania jest brak poczucia odległości, prędkości oraz zbyt wysoka pewność siebie. Efekty widoczne ..

set
set
7 lat temu

Dobrze by było by ktoś z redakcji monitorował tę sprwę – kim jest zatrzymany, co dalej z nim, dlaczego taki wyrok a nie inny…wczoraj pojawiły się za barierkami na terenie PKP – wiązanki i znicze – co sugerować mogłoby – najgorsze…

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI