Samochody rodzinne Ford

W życiu najważniejsza jest rodzina i to o jej bezpieczeństwo oraz wygodę dbamy w pierwszej kolejności, również podczas wybierania samochodu. Kupując auto rodzinne, zwracamy uwagę na wiele istotnych elementów, które w ostatecznym rozrachunku będą decydować o tym, czy dany zakup okaże się trafnym. Producenci aut rodzinnych dokładają wszelkich starań, aby projektować pojazdy przestronne, bezpieczne i funkcjonalne. Jak w tej materii poradziła sobie marka Ford?

Minęło przeszło 100 lat od rozpoczęcia produkcji Forda T, samochodu będącego iskrą, która rozpaliła świat motoryzacji, a tym samym wpłynęła na historię świata. Jego masowa produkcja i wizja Henrego Forda sprawiły, że na samochód ten mógł pozwolić sobie niemal każdy amerykański robotnik. Dzisiaj w XXI wieku Ford nie tylko wyznacza standardy jakości, ale jest również jedną z największych i najbardziej cenionych firm na rynku motoryzacyjnym. W ofercie tej amerykańskiej firmy znajdziemy dziesiątki samochodów, które można określić mianem samochodów rodzinnych.

Ford Puma

Doskonałość w najczystszej postaci to Ford Puma – najlepszy z najlepszych
w swojej klasie. Dynamiczne rysy z charakterystycznymi przednimi reflektorami przyciągają uwagę ponadczasową stylistyką. Ford Puma oferuje kierowcy wszystko to, czego można oczekiwać od nowoczesnego samochodu w tym segmencie. Dzięki silnikom EcoBoost Hybrid auto jest dynamiczne, a zarazem oszczędne zarówno w spalaniu paliwa, jak i emisji CO2. 

Obecnie wszystkie samochody produkowane przez Forda posiadają zaawansowaną technologię, która pozwala na jeszcze bezpieczniejsze i bardziej komfortowe poruszanie się po wymagających drogach. Pierwotna myśl producenta krążyła wokół stworzenia modelu idealnego do jazdy miejskiej, jednak nie zabrakło w nim miejsca na przestronność. Kierowca i pasażerowie mogą liczyć na sporą przestrzeń ładunkową z przegrodą MegaBox. 

Ford S-Max

Rodzinny minivan jakim jest Ford S-Max to rozwiązanie dla aktywnych rodzin lubiących spędzać czas poza miastem. Nowoczesny design zarówno wnętrza, jak
i zewnętrza samochodu urzeka nas swoją niepowtarzalnością i jakością wykonania. Kierowca otrzymuje auto, które prowadzi się pewnie bez względu na warunki pogodowe dzięki inteligentnemu napędowi na cztery koła. W kwestii bezpieczeństwa warto jeszcze wspomnieć o elektronicznym systemie stabilizacji toru jazdy, dodatkowej pomocy przy awaryjnym hamowaniu czy mocowaniach do fotelików dziecięcych. Ford S-Max wyposażony jest w nowoczesne silniki EcoBlue, które gwarantują niskie zużycie paliwa przy jednoczesnym zachowaniu dobrych osiągów.

Oferta Ford Auto-Boss

To tylko dwa z wielu atrakcyjnych propozycji aut rodzinnych dostępnych w ofercie Forda. Wszystkie samochody w konkurencyjnych cenach znajdziesz na stronach Auto-Boss – Autoryzowanego Dealera Ford działającego na terenie Śląska. Firma Auto-Boss znana jest z doświadczonej, w pełni profesjonalnej kadry obecnej zarówno w Salonie, jak i Serwisie. Ford Auto-Boss dokłada wszelkich starań, aby poinformować klientów o dostępnych formach finansowania, ubezpieczenia i zasadach jazdy testowej. Zachęcamy do sprawdzenia oferty Auto-Boss oraz naszych pozostałych artykułów.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI