spot_img

Samoobsługowe toalety powstaną w parku i na cmentarzu

W Gliwicach pojawią się kolejne toalety samoobsługowe.

Miejski Zarząd Usług Komunalnych w tym roku ogłosi przetargi na budowę szaletów w parku Chrobrego oraz na cmentarzu centralnym.

MZUK szacuje, że jedna toaleta będzie kosztowała 380 tysięcy złotych.

MZUK zapewnia, że do czasu uruchomienia nowej toalety można nieodpłatnie krzystać z toalety w Ośrodku Sportu i Rekreacji Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej.

Przypominamy, że samoobsługowe miejskie szalety stoją już przy Radiostacji, przy ul. Jana Pawła II oraz przy cmentarzu Lipowym.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Niech najpierw wezmą się za porządek w obecnych toaletach. Mydelniczka wykonana z pudełka po margarynie, śmierdzące szmaty w środku i wszechobecny brud. A podobno toalety są czyszczone 3 razy dziennie.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI