r e k l a m a
spot_imgspot_img

Ścieżka i chodnik wzdłuż ul. Bojkowskiej gotowe. Rusza remont na Opolskiej

Niedawno zakończyły się prace związane z budową 3-kilometrowego odcinka chodnika oraz ścieżki rowerowej przy ul. Bojkowskiej w Gliwicach.

Mieszkańcy od wielu lat z niecierpliwością czekali na tę inwestycję, ale w końcu jest ona gotowa.

– W okolicach ulicy Rzepakowej pojawiły się także miejsca postojowe, przebudowano zatoki autobusowe i dobudowano kanalizację deszczową i powstało nowe oświetlenie – mówi Jadwiga Jagiełło-Stiborska z Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach.

Prace ruszyły także na ulicy Opolskiej. Tam zostanie naprawiona nawierzchnia jezdni i chodników. Prace prowadzone będą na odcinku 300 metrów. Mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Drogowcy będą starali się jednak, aby uciążliwości były jak najmniejsze.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zagłębiok
zagłębiok
9 lat temu

…i nawet pojawiły się pierwsze w naszym mieście czerwone przejazdy:) tak trzymać!

Paweł
Paweł
9 lat temu

super

Jacek_P
Jacek_P
9 lat temu

Czerwone przejazdy… Fajna i potrzebna rzecz, ale fatalnie z wykonaniem i już tam gdzie niedawno przy krzyżówkach w centrum malowali na czerwono, wiele z tego się pościerało.

cliper
cliper
9 lat temu

wszystko fajnie,dużo sie dzieje i wiele robi-idzie ku lepszemu ale szlak mnie trafia jak wjeżdza sie na ścieżke,fajnie pomyka aż nagle ni z gruchy ni z piertuchy koniec ścieżki-nawet nie oznakowane!nijak się to ma do cywilizowanej europy

rowerzysta
rowerzysta
9 lat temu

wiecej tego typu inwestycji! , wiecej pieniedzy na drogi rowerowe!, modernizować i ulepszać dotychczasowe scieżki !, więcej takich scieżek jak na bojkowskiej czy na koperniku !, to co na bojkowskiej to super sprawa już nie boję się że mnie potrąci samochód jak dawniej było prawie ocierali się o mnie.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI