r e k l a m a


Śląska policja poszukuje tego mężczyzny. Chodzi o zabójstwo 19-latka

Śląska policja ustala okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w niedzielę rano w centrum Katowic. Najprawdopodobniej w wyniku obrażeń doznanych podczas bójki na ul. 3 Maja zmarł 19-letni mężczyzna.

Po publikacji wizerunków poszukiwanych mężczyzn, dwaj sami zgłosili się na policję. – W dalszym ciągu poszukujemy trzeciego z nich, który może mieć bezpośredni związek ze śmiercią młodego mężczyzny – informuje policja.

– Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego o kontakt pod numerem telefonu 32 200 25 55 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997.
W śledztwie nadzorowanym przez Prokuraturę Katowice Północ zarzuty usłyszało już czterech mężczyzn. Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanych o kontakt po numerem telefonu 32 200 25 55 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997.

W niedzielę około 5.00 dyżurny katowickiej komendy policji został powiadomiony o rannym nastolatku. Na ul. 3 Maja zostały skierowane patrole. Już wstępne ustalenia wykazały, że doszło tam do bójki kilkunastu osób, w trakcie której 19-letni chłopak został najprawdopodobniej zraniony ostrym narzędziem. Nastolatek trafił do szpitala. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy młody mężczyzna zmarł. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która ma dać odpowiedź na pytanie, co było bezpośrednią przyczyną śmierci.

Policjanci zajmujący się sprawą są już na tropie mężczyzny, który najprawdopodobniej śmiertelnie ranił nożem 19-latka.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
GośćAmator Klusek
GośćAmator Klusek
7 lat temu

Co za mordy-od razu widać…..

Janusz Koziróg
Janusz Koziróg
7 lat temu

No, ludzi z takimi ,,twarzami” powinno się od razu zamykać- tak w ciemno.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI