r e k l a m a


Śląskie Centrum Logistyki prężnie się rozwija (TV)

Przeładunek i magazynowanie towarów, spedycja kolejowa i samochodowa, obsługa agencji celnej, pro­dukcja ekogroszku czy handel kruszywami.

To tylko niektóre z usług świadczonych przez tę miejską spółkę. Przedsiębiorstwo stale poszerza swoją ofertę. Właśnie przystąpiło do kolejnego dużego projektu pod nazwą Eco.Log.Stal.

Jest to inwestycja realizowana z myślą o importerach i eksporterach stali. Jej centralny punkt stanowi budowa nowoczesnego magazynu na wyroby stalowe. Jak mówi Robert Goc zapotrzebowanie na takie usługi jest spore, dlatego firma musi się rozwijać.

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2011_09/20110905_slaskie_centrum_logistyki.flv” /]
 

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

Pracowałem tam kiedyś i widzę że to się ładnie rozwinęło

kierowca PKM
kierowca PKM
12 lat temu

Powiem wam że patrzac z perspektywy jakie decyzje zapadały w Gliwicach kilka lat temu to uważam że Frankiewicz jest najbystrzejszym człowiekiem w Polsce. Najpierw ściągnął strefe, wiedział że będzie potrzeba magazynów, transportu więc zrobili spółkę ŚCL i teraz wszystko hula. Strefa zadowolona, ŚCL zarabia, transport fukncjonuje, a miasto ma kolosalne zyski i może pozwolic sobie na nowe inwestycje.

AndrzejD
AndrzejD
12 lat temu
Reply to  kierowca PKM

„…a miasto ma kolosalne zyski” – na to fantastycznie – A CO Z TEGO MAJĄ MIESZKAŃCY GLIWIC ? otóż mają: Fundowane przez magistrat podwyżki opłat za żłobki, brak miejsc parkingowych w centrum i wokół centrum i kompletnie nieuporządkowaną sytuację z parkowaniem, dziurawe chodniki i wyboiste ścieżki rowerowe, archaiczną organizację ruchu w centrum miasta w rejonie Pl.Piastów, straszącą dziurę w centrum miasta po Hucie Gliwice (Inwestor czyli Parkridge zbankrutował), tragiczne klepisko również w centrum miasta wokół Hotelu Qbus, straszący od 20 lat szkielektor przy Zwycięstwa, rozgrzebane uliczki na starówce na których nic się nie dzieje od 1.5 miesiąca od rozgrzebania na… Czytaj więcej »

T
T
12 lat temu

Super Brawo !!

xx
xx
12 lat temu

Jestem ciekawa jak magazyn będzie wyglądał na finiszu – bo zapowiada się super!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI