r e k l a m a


Śmierć 17-latka. Utonął w jeziorze w Czechowicach

Wczoraj około godziny 18.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o prawdopodobieństwie utonięcia w jeziorze na terenie Czechowic.

17-latek kąpał się w towarzystwie dwóch kolegów oraz koleżanki. W pewnym momencie chłopak zniknął znajomym z pola widzenia. Do akcji włączyli się ratownicy. Po kilkudziesięciu minutach odnaleziono ciało.

10 czerwca, na terenie ośrodka wypoczynkowego w Czechowicach, w trakcie kąpieli w niestrzeżonym akwenie, utonął 17-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego. Chłopak był uczniem jednej z gliwickich szkół średnich, czasowo zamieszkał w szkolnej bursie. Nad jezioro przyjechał z dwoma kolegami i koleżanką, rówieśnikami.
Na miejsce tragedii przybył prokurator. Zarządzono sekcję zwłok. Koleżanka ofiary była w stanie szoku – jej oraz kolegom pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe. Młodzi ludzie byli trzeźwi. Wstępnie można stwierdzić, że zdarzenie miało charakter nieszczęśliwego wypadku.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwia
Sylwia
5 lat temu

Niestety byłam przy tym, widziałam ;-(

Sylwia
Sylwia
5 lat temu

Zdjęcie stare, na facebook-u są aktualne z tego wydarzenia – szukać ośrodek wypoczynkowy Czechowice.

Bartek
Bartek
5 lat temu
Reply to  Sylwia

I bardzo dobrze że dali zdjęcie uniwersalne Czechowic bo nie powinno sie pokazywać krzywdy ludzkiej. Tylko takie hieny jak Sylwia by chciały to oglądać

Sylwia
Sylwia
5 lat temu
Reply to  Bartek

Nie o to mi chodziło, kolego! Od rana jestem bardzo przejęta tym co widziałam dzień wcześniej, ślędzę informacje bo bardzo to przeżywam, NIE UMIEM OBOK TEGO PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE, ale chyba dla ciebie nie jest to zrozumiałe. Ot, przeczytać i przyjąć do wiadomości, przejść do codzienności. JA NIE POTRAFIĘ, WSPÓŁCZUJĘ, ANALIZUJĘ bo to krzywda, dramat dla wszystkich a i nas różne rzeczy w życiu mogą spotkać, trzeba być po prostu ostrożnym i mieć wyobraźnie, która działa bardzo jak już się takie rzeczy widzi. To tyle, woli wyjaśnienia. I proszę nie nazywać mnie hieną bo potępiam wpisy tych, których tam nie było… Czytaj więcej »

Sylwia
Sylwia
5 lat temu
Reply to  Bartek

A i owszem jestem też za tym, aby z facebook-a usunąć to zdjęcie, które tam zostało zamieszczone. Naprawdę nie da się patrzeć na ten dramat i mieć go ciągle przed oczami.

Przemek
Przemek
5 lat temu

Niestety, też tam byłem. Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych. „Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen” Jezioro jest niebezpieczne dla pływających. Dno jeziora bardzo szybko opada i w odległości 6 metrów od brzegu jest już 4 metry głębokości. Na powierzchni o tej porze roku woda jest już ciepła woda natomiast czym głębiej tym temperatura niższa – szok termiczny możne nastąpić. Woda jest mało przejrzysta (muł na dnie i resztki roślin) przez co utrudniona jest widoczność i poszukiwania. Mała plaża dla dużej ilości plażowiczów powoduje tłok i utrudnioną obserwację pływających… Czytaj więcej »

Sylwia
Sylwia
5 lat temu
Reply to  Przemek

Tak, chyba to nikomu nie uszło uwagi…

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Głupota ludzka …

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

No właśnie 10 czerwca a poza tym jacy ratownicy skoro okres z ratownikami zaczyna się dopiero od 15 czerwca.

Krzysiek
Krzysiek
5 lat temu

PRZEMEK!!! JEDYNA RACJA W TEJ KWESTII!!! SZACUNEK DLA CIEBIE!!! Serdecznie Cię Pozdrawiam!!!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI