r e k l a m a


Śmierć w autobusie w Gliwicach. Policja szuka świadków

W Wydziale Kryminalnym KMP w Gliwicach prowadzone jest postępowanie w sprawie wypadku drogowego, w którym śmiertelnych obrażeń doznał pasażer autobusu komunikacji miejskiej.

Do niewinnie wyglądającego, ale tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w piątek, 18 października ok. godz. 17.30 na ul. Rybnickiej.

Krytycznego dnia kierowca autobusu linii 60, jadący ulicą Rybnicką prawym pasem w kierunku centrum Gliwic, będąc na wysokości zjazdu na autostradę A4, zaczął gwałtownie hamować. Czy wynikało to z nagłej zmiany pasa ruchu poprzedzającego go pojazdu osobowego. Ta kwestia wymaga wyjaśnień. Apel prowadzącego postępowanie dotyczy właśnie tego zagadnienia.

W wyniku gwałtownego hamowania autobusu jeden z pasażerów upadł na podłogę, doznając poważnych obrażeń głowy. 69-letni pokrzywdzony, w stanie nieprzytomnym, został przewieziony do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Osoby, które jechały tego dnia autobusem lub znajdowały się w pobliżu i posiadają wiedzę na temat okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę asp. sztab. Grzegorzem Prokopem, tel. 32 336 91 64, mail: [email protected]

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
4 lat temu

Jak śmierć w autobusie ???? Jeżeli pokrzywdzony nieprzytomny został przewieziony do szpitala …. i w szpitalu zmarl… Media bravo

Bob
Bob
4 lat temu
Reply to  Czytelniczka

Żeby przyciągnąć uwagę ludzi i ew. świadków (w tej sytuacji ) tylko jaki wypadek drogowy skoro brak drugiego pojazdu czy pieszego nie mowiac o kolizji a tym bardziej zderzeniu…tylko awaryjne hamowanie czyli wyuczona reakcja kierowcy w tym przypadku zawodowego… Wypadek się stał nieszczęśliwy w skutkach tragiczny a nie drogowy… Czy jak kierowca jadący dostanie zawału i zatrzyma się na poboczu to też jest wypadek drogowy?

Aga
Aga
4 lat temu

Policja jak zawsze na czas szuka świadków po miesiącu.. Kpina

Anka
Anka
4 lat temu

A żeby rozwikłać tak upiór a zagadkę nie lepiej sprawdzić monitoring autobusu, kamery, może nawet monitoring miejski panie ASP. Sztab. Grzegorzu Prokopie, a nie czekać aż ktoś Panu ułatwi pracę, a później to pan zbierze laury…. Żałosna ta instytucja zwana policja, normalnie leniwi do granic!!!!

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI