r e k l a m a


Śmiertelny wypadek. Jest apel policji

21 kwietnia około godziny 10.00 na granicy miejscowości Bargłówka i Trachy, w terenie zalesionym na łuku drogi, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia – zginęła 38-letnia kierująca fordem S-max oraz jej 11-letnia córka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca straciła panowanie nad kierownicą z niewiadomych jeszcze przyczyn. Doszło do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka jeepem.

„Warunki atmosferyczne w chwili zaistnienia wypadku były trudne, a nawierzchnia śliska. Sprawdzamy, czy śliskość nawierzchni miała tylko naturalny charakter, czy przyczynił się do tego też ktoś trzeci. Prowadzący oględziny miejsca zdarzenia zabezpieczyli wszelkie możliwe ślady. Analizowany jest wątek wpływu na zaistnienie wypadku zabezpieczonego w trakcie oględzin zanieczyszczenia nawierzchni substancją ropopochodną” – informuje policja.

„Celem wyjaśnienia każdego wątku niezbędne jest ustalenie, czy osoby podróżujące w niedzielę drogą DW 919 na odcinku Trachy – Bargłówka przed krytyczną godziną 10.00 zauważyły rozlaną substancję, szczególnie na odcinku leśnym na granicy Bargłówki i Trachów. Prowadzący śledztwo apeluje do osób, które podróżowały na wskazanym odcinku drogi, a posiadają wideorejestrator, o zabezpieczenie nagrań z przejazdu i przekazanie ich gliwickiej Policji” – apeluje KMP Gliwice.

„Prosimy też wszystkich świadków tragedii, w szczególności prosimy kobietę lat około 40 (włosy koloru blond), która jechała bezpośrednio za fordem i widziała przebieg zdarzenia, zatrzymała się na miejscu i zdała relację kolejnemu świadkowi, który przejął akcję ratowniczą o kontakt” – informuje policja.

Kontakt z prowadzącym postępowanie aspirantem sztabowym Sławomirem Brodzińskim: telefon: 47 8592341, e-mail: [email protected]

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI