Socios Górnik spotka się z gliwiczanami

24 stycznia, w gliwickiej dzielnicy Sośnica w pubie Biało Czarny „stara Tequila” przy ul. Dzionkarzy 54 odbędzie się spotkanie z stowarzyszenia Socios Górnik.

Chętni mogą porozmawiać z zarządem stowarzyszenie w godz. 11.00 – 18.00.

– Zapraszamy wszystkich, którzy pragną z nami porozmawiać osobiście o kwestiach związanych z działalnością Socios Górnik. Będzie nam miło przedyskutować z Wami interesujące Was kwestie, omówić ewentualne wątpliwości, oraz spróbować zachęcić do wstąpienia w nasze szeregi – zachęcają członkowie stowarzyszenia wspierającego Górnika Zabrze.

W godzinach spotkania będzie także możliwość uzupełnienia oraz złożenia osobiście deklaracji członkowskiej Socios Górnik (prosimy pamiętać o zabraniu podpisanego zdjęcia).

„Celem stowarzyszenia jest systematyczne podwyższanie kapitału spółki Górnik Zabrze SSA. Środki na podnoszenie kapitału będą pozyskiwane ze składek członkowskich, a także z dodatkowych akcji promocyjnych mających na celu promocję i wsparcie wizerunkowe Górnika. W zamian chcemy współdecydować o klubie. Dzięki podnoszeniu kapitału zakładowego klubu, staniemy się jego współudziałowcem, co da nam większą kontrolę nad tym w jaki sposób wydawane są przez klub także i nasze środki” – czytamy na stronie Socios Górnik.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gliwiczanin
Gliwiczanin
8 lat temu

Zebrzą bankruci.Juz i tak nic nie usratuje ten beznadziejny klub. Kiedy górnik odda pieniądze Rozwojowi Katowice za Milika?.

Kowal
Kowal
8 lat temu

Droga redakcjo nie dawajcie takich informacji na stronie Gliwickiej.Co ” Prawdziwych Gliwiczan” interesuje klubik Bankrut Zabrze. Gliwice wierzą tylko w PIASTA !!!

cliper
cliper
8 lat temu

pole do popisu dla wiary z Piasta-pewnie policja dobrze bedzie chroniła obiekt i okolice-przyda się śmigłowiec do patrolowania z góry

Julek
Julek
8 lat temu
Reply to  cliper

Już widzę PGH w Sośnicy 😉
Kilkanaście lat temu jak Piast grał z GZKS Sośnica to pamiętam jak ich wygonili biegiem do Gliwic, policja nie dała rady pomóc kibicą Piasta, którzy mieli niezły joging.
Fajnie że info-gliwice zauważyło że Gliwice to także Torcida.

halinka
halinka
8 lat temu

torcida hahaha, bankruci, potomkowie górników przyjeżdżających tu za komuny do pracy !!!
wasz klubik pił krew przez kilkadziesiąt lat z okolicznych klubów,
**************************************3 LIGA*******************************************************
WITA BANKRUTÓW

cliper
cliper
8 lat temu

To ty jestes pewnie jeden z tych bandziorow co napadaja w stadzie na ludzi i bazgrolacych po scianach idiotyczne pisanki

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI