Spokeo – co znajdziesz na tym portalu?

W Internecie jest mnóstwo różnych, tematycznych portali, które mają za zadanie przyciągnąć jak największą liczbę czytelników. Czasami, żeby zaznajomić się ze wszystkim, czym się interesujemy, musimy przeskakiwać z serwisu na serwis. A gdyby była tylko jedna strona, która łączy ze sobą wszystko to, co jest dla nas istotne. I SPOKEO właśnie to robi. Jak to możliwe? To zarówno serwis o gwiazdach, filmach i serialach, jak i technologii. Zobaczcie, co ma wam dokładnie do zaoferowania.

Gwiazdy, plotki i życiorysy 

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, o jakiej gwieździe mowa, co to za celebryta wisi na billboardach w całym mieście, a także kogo wciągnęli do nowej reklamy w telewizji to… Dobrze trafiliście. Bo dzięki Spokeo dowiecie się wszystkiego, co o gwiazdach najważniejsze. Kto z kim, dlaczego, po co, jak. Uporządkujecie całą swoją wiedzę dotyczącą celebrytów – tych mniej i tych bardziej znanych. Na stronie znajdziecie mnóstwo informacji o celebrytach w formie życiorysu, aby lepiej ich poznać. Żeby już nigdy więcej nikt was nie zaskoczył jakimś nazwiskiem, które słyszycie po raz pierwszy w życiu. 

Technologia i gry 

Spokeo proponuje wam również dział technologiczny, gdzie znajdziecie mnóstwo informacji o tym, jakie obecnie technologiczne cuda pojawiają się na rynku, jak działają, jak korzystać z poszczególnych aplikacji, a także jak uchronić się w Internecie przed niebezpieczeństwami, jakie czyhają na każdym rogu. Oprócz tego dostajecie sporo opisów gier, a także kodów do różnych gier, dzięki czemu granie w nie staje się jeszcze przyjemniejsze. Dzięki działowi technologii będziecie absolutnie „obcykani” w tym temacie. A to wszystko pisane prostym językiem, aby nawet największy laik mógł wszystko dokładnie zrozumieć. 

Filmy i seriale 

Najważniejszy dział, który w zasadzie jest esencją Spokeo. Znajdziecie tutaj jedną z największych baz w Internecie. Możecie przeczytać o dowolnym serialu i filmie, o którym tylko chcecie. Dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco z tym, co aktualnie jest na topie. Jeśli nie potraficie zdecydować się po jaką produkcję sięgnąć, to z pewnością w wyborze pomogą wam rankingi, które możecie znaleźć wśród artykułów. Newsy z kina, informacje prosto z programów telewizyjnych, wiadomości o serialach, filmografie, ważne teksty o tym o aktorach i aktorkach. A oprócz tego repertuar kin, program telewizyjny i specjalny dział z wideo, który umili wam czas, jeśli będziecie mieli dosyć czytania. 

Spokeo do tej pory funkcjonowało pod nazwą Pinbook.pl, ale wszystko się zmienia. I w tym przypadku – tylko na lepsze. Sprawdźcie i dajcie się zaskoczyć! 

Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI