spot_img

Rejestracja auta. Czy nadal trzeba umawiać się na wizytę w UM Gliwice?

Sprawy w Referacie Rejestracji Pojazdów przy ul. Zwycięstwa 21 można teraz załatwiać bez wcześniejszego umawiania wizyty w Urzędzie. Klienci indywidualni obsługiwani są według kolejki (wejście boczne przy bankomacie). Jednocześnie ograniczona została możliwość rezerwacji internetowej.

Wejście boczne od ul. Zwycięstwa (przy bankomacie) dostępne jest dla:

– Klientów indywidualnych, którzy nie rezerwowali terminu wizyty. Obsługa jestprowadzona wg kolejki, w systemie “jeden za jeden” , wymagane jest pobranie biletu (A) lub (B) z biletomatu. Uwaga – w czasie jednej wizyty można załatwić maksymalnie 2 sprawy. Szacowany czas oczekiwania na załatwienie sprawy zależny jest od liczby osób w kolejce oraz rodzaju załatwianych spraw.
– Klientów indywidualnych, którzy zarezerwowali wizytę internetowo. Obsługa prowadzona jest wyłącznie na stanowiskach nr 2 i 3, za okazaniem unikalnego kodu wygenerowanego podczas rezerwacji (zgodnie z datą i godziną umówionej wizyty).
– Klientów indywidualnych, którzy zostali wezwani przez pracownika Wydziału Komunikacji do uzupełnienia dokumentacji. Obsługa prowadzona jest wg listy imiennej (zgodnie z datą i godziną umówionej wizyty).
– Obsługa klientów odbywa się w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Gliwicach, przy czym ostatni klient oczekujący na załatwienie sprawy związanej z rejestracją pojazdów zostanie wpuszczony na salę obsługi 15 minut przed końcem pracy Urzędu. Z uwagi na różnorodność spraw załatwianych w Referacie Rejestracji Pojazdów, a tym samym zróżnicowany czas obsługi poszczególnych klientów, oczekiwanie w kolejce nie gwarantuje załatwienia sprawy w danym dniu – mówi Beata Szczepankiewicz, naczelnik Wydziału Komunikacji.
źródło: UM Gliwice

spot_imgspot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
39,254fanówLubię to
1,012obserwującychObserwuj

AKTUALNOŚCI

KORONAWIRUS