r e k l a m a


Spotkaj się z najmłodszym polskim milionerem w GWSP

Najmłodszy polski milioner i przedsiębiorca – Kamil Cebulski, porozmawia z uczniami szkół ponadgimnazjalnych i studentami w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości.

Początek spotkania godz. 12.00, w najbliższy czwartek, 11 kwietnia. Będzie ono miało miejsce podczas Drzwi Otwartych i startu rekrutacji w gliwickiej Uczelni. Kamil Cebulski swoją pierwszą firmę założył, jako szesnastolatek, zarabiał więcej niż dyrektor szkoły, do której uczęszczał. Zaczynał od recenzowania gier i zakładania stron internetowych. Obecnie jest właścicielem kilku firm, prowadzi fundację ASBIRO, promującą przedsiębiorczość, a jego najnowszym przedsięwzięciem jest budowa szkół w Afryce.

O tym „Jak odnieść sukces w Polsce” opowie studentom i gościom Drzwi Otwartych w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości, będzie można także porozmawiać VIPem. Gość specjalny weźmie także udział w Finale II Śląskiej Olimpiady Ekonomii i Przedsiębiorczości, której organizatorem jest GWSP.

Uczestnicy Drzwi Otwartych będą mogli sprawdzić jak wyglądają zajęcia w GWSP i wziąć udział m.in. w bezpłatnych warsztatach z zakładania firmy, projektowania graficznego oraz przygotowania do matury z języka angielskiego. Czekać będzie na nich także doradca zawodowy, który chętnym, indywidualnie pomoże zaprojektować karierę.

– Ponadto przez cały czwartek, od 10.00 do 14.00, będzie można zapisać się na studia w GWSP i skorzystać ze specjalnego jednodniowego rabatu 800 zł na studia I stopnia i podyplomowe. Tegoroczni maturzyści mogą zarejestrować się na studia, rezerwując sobie miejsce i zniżę, a dokumenty uzupełnią po otrzymaniu świadectwa dojrzałości – mówi Agnieszka Herman z Biura Rekrutacji GWSP.

To nie koniec atrakcji, Uczelnia dla wszystkich wielbicieli zabytków postindustrialnych przygotowała możliwość zwiedzania z przewodnikiem zabytkowego budynku Uczelni oraz kompleksu Nowe Gliwice.

Uczelnia mieści się w zmodernizowanym budynku dawnej kopalni KWK Gliwice.

Drzwi Otwarte odbędą się w siedzibie Gliwickiej Szkoły Przedsiębiorczości, przy ul. Bojkowskiej 37 w Gliwicach. Wszystkie atrakcje są bezpłatne, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc, obowiązują zapisy, trzeba to zrobić do 10 kwietnia (środa), do godz. 15.00. Osobiście w Biurze Rekrutacji pok. 014 (pon.-pt. 8.00-17.00, sob. 8.00-14.00), telefonicznie 32 461 21 34 albo mailowo mail: [email protected].
Szczegółowy program na stronie Uczelni www.gwsp.gliwice.pl

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI