Sprawdź, czy dostałbyś się do policji

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje otwarte zajęcia dla wszystkich osób zainteresowanych procesem rekrutacji do służby w Policji. Zajęcia takie zostały zaplanowane w kwietniu i maju w hali sportowej katowickiego oddziału prewencji. Wszystkie chętne osoby mogą osobiście sprawdzić, jakie wymagania są stawiane kandydatom.

Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami dla osób rozważających wstąpienie w policyjne szeregi, Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach kontynuuje cykl spotkań, podczas których uczestnicy mają okazję sprawdzić, jak wygląda test sprawności fizycznej będący jednym z etapów rekrutacji do służby.

Dzisiaj w hali sportowej na terenie Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ul. Koszarowej 17 odbywają się zajęcia, w których uczestnicy mają możliwość praktycznego poznania sprawnościowego etapu postępowania kwalifikacyjnego. Uczestnicy zobaczą, jak wygląda tor przeszkód, który muszą pokonać kandydaci do służby w Policji. Podczas zajęć każdy będzie mógł liczyć na wsparcie i profesjonalne rady ze strony policyjnych instruktorów. Spotkania umożliwiają również bezpośrednie zapoznanie się z procesem rekrutacji, a także na zweryfikowanie swoich umiejętności i kondycji fizycznej oraz zdiagnozowanie ewentualnych elementów wymagających poprawy.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
30 dni temu

Obecni i obecne brzuchacze i bebzole prewencyjnie mają zdane testy co roku i co?
Dalej wykonują służbę, nie pracę z balastem 😀 chyba że są dotowani przez PFRON itd. zwolnienia ze składek.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI