r e k l a m a


Startuje sezon nad jeziorem w Czechowicach. Ile zapłacimy za wstęp i parking?

Zaledwie kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia nowego sezonu kąpielowego na Czechowicach. Gliwickie jezioro zlokalizowane nieopodal centrum miasta to całoroczne, zielone, a przede wszystkim wielofunkcyjne miejsce wypoczynku i rekreacji.

Szczególnie w sezonie letnim można z niego korzystać na wiele sposobów: opalać się, pływać, korzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego z kajakami oraz rowerami wodnymi, wynająć domki kempingowe, czy zamieszkać na polu namiotowym. Sezon kąpielowy rozpoczyna się 1 czerwca i kończy 8 września. To oznacza, że codziennie w godzinach 10.00 – 18.00 na kąpielisku w Ośrodku Wypoczynkowym Czechowice przy ul. Ziemięcickiej 62 zapewniona jest opieka ratownicza.

„1 czerwca Miejski Zarząd Usług Komunalnych zaprasza wszystkich na Czechowice, by wspólnie świętować to wydarzenie. W godz. 12.00 – 15.00 przygotowaliśmy szereg atrakcji, o których wkrótce poinformujemy. Dlatego już teraz warto zarezerwować sobie czas, bo z całą pewnością nie zabraknie pokazów pierwszej pomocy, czy sportowych aktywności” – zachęca MZUK.

Od tego roku wraz z początkiem sezonu kąpielowego zostanie uruchomiony automatyczny pobór opłat za korzystanie z parkingu. Warunkiem skorzystania z parkingu jest pobranie biletu parkingowego przy wjeździe i rozliczenie go w automatycznej kasie przy wyjeździe z parkingu, tylko i wyłącznie za pomocą gotówki – monet w nominałach: 50 gr, 1 zł, 2 zł oraz 5 zł.

cennik czechowice 2024

cennik czechowice 2024

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gliwiczanin
Gliwiczanin
29 dni temu

Za Czechowice dziękuję wolę Brzeźnice k/brynku

Gliwidczanka
Gliwidczanka
28 dni temu
Reply to  Gliwiczanin

Za dużo topielców….,i ogólnie nie zbyt ładne miejsce ….,,Turawa, Brzeźnice …,polecam

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI