r e k l a m a
spot_imgspot_img

Stowarzyszenie GKS Piast ma nowego prezesa

Na środowym Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Delegatów Stowarzyszenia GKS „Piast” z funkcji prezesa zrezygnował Jacek Krzyżanowski. W jego miejsce Delegaci powołali Grzegorz Jaworskiego.

Stowarzyszenie GKS „Piast” jest mniejszościowym udziałowcem GKS Piast S.A. W jego posiadaniu pozostaje 33% akcji. Jacek Krzyżanowski zarządzał Stowarzyszeniem nieprzerwanie od 2005 r. Od lipca 2009 do lutego 2010 r. prezesował GKS Piast S.A.

– Gratuluję Grzegorzowi wyboru. Mam nadzieję, że uda mu się zrobić więcej niż mnie, czego mu serdecznie życzę – powiedział Jacek Krzyżanowski.

W tajnym głosowaniu Delegaci wybrali nowego sternika Stowarzyszenia, którym został Grzegorza Jaworski.

– Głównym moim celem będzie normalizacja stosunków z miastem, z panem prezydentem. Chciałbym, aby nasz klub był w mieście postrzegany jako ten najważniejszy, ten który wniósł w rozwój sportu w Gliwicach najwięcej – powiedział Grzegorz Jaworski.

Jest to postać dobrze znana sympatykom Piasta. W latach 2000-2009 był członkiem zarządu klubu. Jaworski ma 52 lata, z zawodu jest prawnikiem prowadzi kancelarię adwokacką, ma żonę i dwoje dzieci.

(Biuro prasowe Piasta Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI