spot_img

Stowarzyszenie kibiców „Piastoholicy” namawia do bojkotu meczów

Już wkrótce ponownie otwarty dla kibiców zostanie tzw. „młyn”, czyli sektory za bramką.

Były one zamknięte w związku z wydarzeniami podczas derbów Piast – Górnik. Wygląda jednak na to, że prędko nie powrócą tam fani.

Stowarzyszenie kibiców „Piastoholicy” namawia do bojkotu meczów. „W związku z konfliktem z klubem Stowarzyszenie Piastoholicy zawiesza, do odwołania, jakąkolwiek działalność podczas spotkań rozgrywanych przez zespół Piasta i apeluje o nie zasiadanie na sektory młynowe – O,P,R,S . Po zajściach z derbowego meczu WSZYSCY kibice z młyna, którzy przez lata wiernie wspierali zespół stali się niepożądanym obiektem na stadionie, klub daje zakazy stadionowe, bez uzasadnienia sądowego. Zaczęła się eliminacja „niechcianych kibiców z młyna” przez przekupywanie „niedzielnych kibiców” biletami za złotówkę. Niemniej jednak to my byliśmy zawsze z zespołem na dobre i na złe. Prosimy wszystkich zagorzałych fanatyków o wsparcie protestu i nie uczestniczenie w meczach rozgrywanych przy Okrzei” – czytamy w oświadczeniu.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Ktoś powinien porządnie puknąć się w głowę 🙂 że macie czas na takie rzeczy Panowie to aż śmieszne. Zachowanie obrażonych 5latków, którym ktoś zabrał ciasteczko. Robicie ze sportu niepotrzebną farsę. Bilety za złotówkę są po to aby rodziny mogły sobie za małe pieniądze wyjść i spędzić ciekawie razem czas w okresie kiedy pogoda temu już dopisuje, szukanie drugiego dna jest popadaniem w lekką paranoję. Choć prawdą jest jak ktoś z komentujących wspomniał, że może i lepiej gdy zabraknie na trybunach osób wprowadzający niepotrzebny zamęt.

    • stowarzyszenie wzywa do bojkotu….ale kogo? Pikniki są wyśmiewane przez młyn cały czas, a teraz wzywają do bojkotu? Młyn się sam zbojkotował swoim zachowaniem…kto się nie identyfikowałł z chuliganami co żabolom załatwili 3 punkty wyjaśnił swój pobyt na młynie tego feralnego dnia i dalej chodzi na mecze…a stowarzyszenie wzywa do bojkotu….Pytam koo wzywacie do bojkotu?

  2. Cioty, jak macie problem to pod urząd miejski pikietować, a nie jeszcze dołować nasze marne wkłady do koszulek. Mamy słaby zarząd, piłkarzy i kibuców z młynka, ale razem musimy się utrzymać. Żale wylewajcie sobie po sezonie

  3. Kbice bojkotują mecze…. dobre! Pęknę ze śmiechu. Gdzie teraz będzie można spotkać kibiców z szalikami? W parku? W Teatrze? Atmosfera na meczach bez młyna jest dużo lepsza. Piastoholicy idźcie sobie zrobić grilla na łączkę.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI