spot_img

Strażacy i policjanci pomagali rozładować dary dla uchodźców

Gliwiccy policjanci i strażacy, jeśli jest tylko taka możliwość, pomagają – nie tylko w służbie, ale i po niej. W tym przypadku funkcjonariusze obu służb wzięli udział w rozładunku transportu humanitarnego z darami dla uchodźców wojennych oraz żołnierzy walczących na pierwszej linii frontu na Ukrainie.

Transport darów, w dwóch tirach z Niemiec, zorganizowany przez gliwicką fundację pomocową Eugeniusz&Friends, przybył, zamiast w umówionym sobotnim terminie, w niedzielę. Wśród osób rozładowujących samochody ciężarowe, oprócz pracowników fundacji i obywateli Ukrainy, byli gliwiccy strażacy oraz policjanci (w swoim czasie wolnym od służby), w tym dzielnicowi z V komisariatu i łabędzkiej czwórki. Dary zostały zmagazynowane na terenie lodowiska Tafla.
dary dla uchodźców Gliwice

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. niech pogubione pieniądze Polska Policja lepiej odda na te cele a nie bezczelnie niezajmuję się sprawą…CYRK jest z nimi.
    Surowe pouczenie ma swoje przełożenie w życiu 😀 w imieniu RP

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI