r e k l a m a


Strażak pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy

Starszy ogniomistrz Rafał Kulawicz jest strażakiem z ponad 20-letnim stażem, wzorowo realizował swoje obowiązki służbowe na stanowisku starszego operatora sprzętu specjalnego.

„Ogniomistrz Kulawicz przez lata służby dał się poznać nie tylko jako strażak nienagannie wykonujący swoje obowiązki, ale także jako bardzo dobry kolega zarażający innych swoim optymizmem” – czytamy na stronie PSP Gliwice.

U strażaka w tym roku zdiagnozowano nowotwór złośliwy kości długiej kończyny dolnej, co zmieniło życie jego i jego rodziny. Chemioterapie AP i IE nie przyniosły oczekiwanej poprawy, pojawiły się przerzuty do płuc, węzłów chłonnych miednicy i otrzewnej. Niestety, konieczna była amputacja nogi prawej na wysokości uda.

„W tej chwili mężczyzna dochodzi do siebie w domu, walka trwa nadal, bo przeciwnik nie daje za wygraną. Otoczony opieką żony i dwóch córek nie przyjmuje do wiadomości przegranej” – napisali koledzy z pracy.

Koledzy zorganizowali zbiórkę, aby wesprzeć Rafała i jego rodzinę w tej nierównej walce. Jak tylko jego stan się poprawi, chcą pozyskane środki przeznaczyć na zakup protezy i niezbędną rehabilitację. Zbiórka pieniędzy jest możliwa pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/rafal-kulawicz

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI