spot_img

Strażnicy miejscy wsiadają na rowery

„Znów ruszamy w teren – korzystając z dobrej pogody, wyruszamy na rowerowe patrole. Dzięki rowerom docieramy tam, gdzie auta nie mają szans: do parków, skwerów i zielonych zakątków miasta” – informuje straż miejska.

„Reagujemy na wykroczenia rozmawiamy z mieszkańcami i zgłaszamy usterki – wszystko po to, aby nasza przestrzeń w Gliwicach była bezpieczna i przyjazna” – przekazuje straż miejska.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. zgłaszają usterki?
    Kto ci Strażacy miejscy?
    Oni nawet nie zauważają truchła na drodze czy brakującego dekla od kanalizacji a co dopiero usterki typu „coś nie działa”.

    Podobny poziom co Policja Polska tylko jeszcze niżej.

    Najwyżej wystawiają nielegalne mandaty za ognisko itp.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI