r e k l a m a


Stwórzcie rodzinę zastępczą

Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach poszukuje małżeństw, rodzin z dziećmi lub osób samotnych zainteresowanych tworzeniem rodzin zastępczych.

Niewiele jest zjawisk równie ważnych, odpowiedzialnych, trudnych, a jednocześnie tak pięknych i dających radość, jak wychowanie dziecka i wskazanie mu właściwej drogi życiowej. Wiele dzieci, również w Gliwicach, nie zaznało troski ani wsparcia od biologicznych rodziców. Dlatego potrzebni są rodzice na zastępstwo, którzy naprawią wyrządzone szkody i dadzą dzieciom szansę na lepsze życie, pełne wartości, spokoju i szczęścia, ofiarują dzieciństwo, które przez biologicznych rodziców zostało im odebrane.

– Domy dziecka nie są w stanie zapewnić osieroconym lub porzuconym dzieciom miłości i troski rodzicielskiej, nauczyć je życia w rodzinie. Wychowywanie w rodzinie zastępczej jest ogromną szansą dla każdego dziecka marzącego o posiadaniu własnej kochającej rodziny. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą zrobić coś dobrego dla innych, potrafią zrozumieć dzieci potrzebujące opieki, są otwarci na ich problemy i gotowi do pomocy, do kontaktu z Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny oraz udziału w spotkaniu, które na początku grudnia odbędzie się w CH FORUM – mówi Ewa Pruska z CPZiWR w Gliwicach.

UWAGA! 9 i 10 grudnia na terenie CH FORUM przy ul. Lipowej odbędzie się akcja „Superman i Spiderman też byli w rodzinie zastępczej” promująca rodzicielstwo zastępcze. Podczas spotkania pracownicy Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny będą do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą informacji na temat rodzicielstwa zastępczego. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby!

Ponadto 12 grudnia o godzinie 17.00, w Gliwicach w Klubie Perełka przy ul. Studziennej, pracownicy Centrum będą oczekiwać na wszystkich zainteresowanych utworzeniem rodziny zastępczej i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące rodzinnej pieczy zastępczej.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
FranCześko z cyrk arena
FranCześko z cyrk arena
6 lat temu

Ciekawe kiedy dzieci dowiadują się o „wypłatach” na nie z tytułu rodziny zastępczej?

lila
lila
6 lat temu

Ty jesteś jakimś upośledzonym debilem? Administracja portalu powinna cie dawno zablokować za idiotyczne komentarze artykułami. Jesteś pewnie bezrobotnym nieudacznikiem że masz czas na pisanie takich pierdół w godzinach pracy innych ludzi

kinia
kinia
6 lat temu

Do FranCześko – klauna.
Jestem rodziną zastępczą dla 2-ch chłopców i nie mam przed nimi tajemnic, a wypłaty są 26-tego każdego miesiąca. Pani Lila ma rację co do ciebie, najpierw się zainteresuj a potem pisz, bo nic mądrego nie piszesz.

Izabela
Izabela
6 lat temu

Do FranCześko z cyrk arena zostań rodziną zastępczą ,też dostaniesz kasę

Rodzina zastepcza
Rodzina zastepcza
6 lat temu

To piękno naszego serca podejmuje tak cudowna decyzję by pomagać rozwijać się w normalnym domowym zaciszu dzieciakom potrzebującym.Nie bójcie się otworzyć dla tych potrzebujących,te dzieciaki są tego warte ??

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI