Świąteczne atrakcje w Forum. Zapakują też Wasze prezenty

CH FORUM Gliwice przepełnione jest już świąteczną atmosferą. Dziś (11 grudnia) rozpoczyna się jarmark produktów regionalnych, a od soboty (12 grudnia) kiermasz charytatywny lokalnego stowarzyszenia Podajmy-Sobie-Ręce. Działa także pakowalnia prezentów, a od 14 grudnia zakupy w CH FORUM premiowane będą flower boxem – nowoczesną wersją dekoracji świątecznej. Do Wigilii będą też dwie handlowe niedziele: 13 i 20 grudnia.

PO CHOINKI I NA JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH
Tradycyjny jarmark, na którym klienci CH FORUM kupią regionalne produkty oraz dekoracje świąteczne, potrwa do 23 grudnia. Odbywa się on na poziomie 0, wokół sceny głównej.
W CH FORUM można również kupić choinki w lokalu obok sklepu Ochnik (na linii kas Carrefour). Lokal będzie czynny również do 23 grudnia.

PODAJ RĘKĘ NIEPEŁNOSPRAWNYM
Wolontariusze gliwickiego Stowarzyszenia Podajmy-Sobie-Ręce będą gościć w CH FORUM od 12 do 20 grudnia. Na ich stanowisku w okolicy kas hipermarketu Carrefour będzie okazja kupić niepowtarzalne wyroby rękodzielnicze. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na wyjazd rehabilitacyjny osób niepełnosprawnych – podopiecznych Stowarzyszenia.

FLOWER BOX – MAGIA NOWOCZESNYCH ŚWIĄT
Flower boxy są trendy. W CH FORUM te nowoczesne świąteczne dekoracje będzie można otrzymać za zakupy o łącznej wartości 100 zł. Akcja będzie prowadzona w okresie 14-20 grudnia, a jej stanowisko będzie zlokalizowane na poziomie 0.

KUP, FORUM PIĘKNIE ZAPAKUJE
Przed świętami (do 23 grudnia) klienci CH FORUM mogą zapakować bezpłatnie prezenty na specjalnym stanowisku na poziomie +1 (okolice McDonald’s). Pakowalnia działa w dni handlowe
w godz. 12:00-20:00. Obowiązuje zasada: 1 prezent do spakowania za paragon o wartości 30 zł.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI