Świątecznie i kreatywnie – warsztaty w Forum

Bombki ze styropianu i nie tylko, choinki i aniołki – takie ozdoby świąteczne możecie przygotować w trakcie kilku warsztatów kreatywnych, które odbędą się w najbliższych dniach w CH FORUM w Gliwicach. Od jutra do 17 grudnia będziemy na Was czekać w wybrane dni. Rozkład jazdy poniżej.

W sobotę, 3 grudnia, odbędą się warsztaty dla dzieci podczas których dzieci będą mogły wykonać różne ozdoby choinkowe. Czekamy na stanowisku koło Grycana (poziom 0). Warsztaty będą towarzyszyć Paradzie Świątecznej i odbywają się od 12:00 do 15:00. 

Również w sobotę, ale tym razem 10 grudnia, czekamy na Was na stanowisku koło Grycana (poziom 0), a nasze seniorki poprowadzą warsztaty dla dzieci podczas których powstawać będą aniołki. Czekamy na Was od 12:00 do 15:00. 

Tego samego dnia, podczas trwania FORUM Rękodzieła, od 13:00 do 15:00 w lokalu Scena FORUM (poziom + 1) odbędą się też warsztaty plastyczne podczas których ze sznurków i koralików powstaną mini choinki – idealne do ozdobienia mieszkania w świątecznym czasie.

W kolejną sobotą, tym razem 17 grudnia, na stanowisku koło Grycana (poziom 0), na najmłodszych klientów CH FORUM czekać będą animatorki, które poprowadzą warsztaty z tworzenia pięknych bombek ze styropianu ozdabianych cekinami. Czekamy na Was od 12: do 15:00.

Wszystkie te przedmioty wspaniale ozdobią mieszkanie i choinkę. Nie czekajcie! Wpadajcie do nas! 

Nie ma potrzeby zapisywać się na zajęcia. Jesteśmy przygotowani na każdą ilość uczestników.

Czekamy w dobrych i kreatywnych nastrojach w CH FORUM!
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI