r e k l a m a


Światowy Dzień Autyzmu w Forum. Przygotowano ciekawe wydarzenia

Ruch miejski Pozytywni.Gliwice korzysta z okazji, aby zwrócić uwagę na mało jeszcze rozumiany problem autyzmu. Z okazji światowego dnia tej dolegliwości zaprasza 6 kwietnia (sobota) do gliwickiego 
CH FORUM, na serię wydarzeń poświęconych tej tematyce. Lecz nie tylko tej, gdyż w programie znalazły się także inne akcenty, co wszystkim powinno wyjść na zdrowie.

W ramach tej edycji projektu „Pozytywni dla życia” w CH FORUM przede wszystkim będzie jednak mowa o autyzmie. Organizatory zachęcają do udziału w warsztatach sensorycznych organizowanych przez Przedszkole Miejskie Nr 21 w Gliwicach oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7. Jedną z atrakcji będzie fotobudka z niebieskim puzzlem.

Na „niebieską sobotę” w CH FORUM przygotowuje się także gliwicka Miejska Biblioteka Publiczna, która zaprasza na warsztaty z niebieską książką.
W ramach wydarzenia działać będzie ponadto Gliwicka Akademia Zdrowia Dzieci. Maluchy i ich rodzice przejadą się na przykład Ciuchcią Zdrowia z niespodziankami. Odbędą się także konsultacje ze specjalistami.

Program skierowany jest do dzieci w wieku 4–12 lat, które poznają osiem zasad zdrowego stylu życia. Celem programu jest profilaktyka i promocja zdrowia najmłodszych gliwiczan. Spotkania w ramach Gliwickiej Akademii Zdrowia Dzieci są organizowane od dwóch lat.
W godzinach 13:00-17:00 przewidziano występy artystyczne dzieci z gliwickich szkół i przedszkoli, które będą miały formułę Koncertu z Niebieską Piosenką.

Współorganizatorem akcji jest Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych miasta Gliwice.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI