Sylwester w Gliwicach na placu Krakowskim

Również w tym roku Miasto Gliwice zaprasza na imprezę sylwestrową na pl. Krakowskim.

Imprezę rozkręci DJ Roman Rogowiecki – kultowa postać radiowej Trójki. Na scenie zobaczymy też wyjątkowe widowisko Teatru Ruchu OCELOT, a o północy w niebo wystrzelą sztuczne ognie.

Muzyka, którą zaprezentuje DJ Roman Rogowiecki – wieloletni dziennikarz i prezenter Radiowej Trójki – przeniesie nas m.in. w szalone lata 60. i 70. Plac Krakowski rozbrzmiewać będzie największymi hitami muzyki tanecznej. Rogowiecki to gwarancja udanej imprezy. W trakcie wieloletniej kariery dziennikarza i prezentera muzycznego poznał wielu artystów i przeprowadził dziesiątki wywiadów z największymi gwiazdami światowej sceny – m.in. Philem Collinsem, Carlosem Santaną, Davidem Bowie.

Na scenie na pl. Krakowskim wystąpią także artyści Teatru Ruchu OCELOT ze Złotoryi, którzy udowodnią nam, jak dzięki pasji i zaangażowaniu i treningowi – można przekraczać granice ludzkiego ciała. Pokazy tej grupy są połączeniem pantomimy, tańca i akrobatyki. Artyści OCELOTA zarażają widza swoimi emocjami i wprowadzają w czarujący świat teatru, światła, dźwięku i plastyki. OCELOT pozostaje w ciągłym kontakcie z publicznością. Zaskakuje radością ruchu. Dzieląc się swoim kunsztem, pozwala przeżyć niepowtarzalną przygodę.

Wspólna zabawa rozpocznie się 31 grudnia o godz. 23.00. O północy wystrzelą sztuczne ognie! Impreza potrwa do godz. 2.00.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz Faron
6 lat temu

Wstyd i żenada!!! To już lepiej siedzieć w domu i oglądać relacje w tv z Katowic albo Warszawy, przynajmniej jakieś gwiazdy będą. Gliwice wogole się nie starają o sylwestra od kilku lat!

Katarzyna Jarotek
6 lat temu
Reply to  Łukasz Faron

Lub lepiej jechać do Katowic 🙂

Anonimowo
6 lat temu

„…Teatru Ruchu OCELOT ze Złotoryi, którzy udowodnią nam, jak dzięki pasji i zaangażowaniu i treningowi – można przekraczać granice ludzkiego ciała. Pokazy tej grupy są połączeniem pantomimy, tańca i akrobatyki.”
Jak zobaczą naszych nawalonych na Krakowskim, którzy przekraczają te granice, przy zwykłym chodzeniu – będą się od nich uczyć 😛

Jarek
Jarek
6 lat temu

Wstyd i gańba dla Gliwic. Chętnie poznałbym TRUTNIA odpowiedzialnego za promocję miasta. Za co pobiera pobory, i ile kasy wpływa na jego konto. Za taką promocję miasta.

Sami swoi
Sami swoi
6 lat temu

Masakra Wstyd ! Oby tak dalej gliwice 🙁

Anonimowo
6 lat temu

oj tam oj tam przesadzacie było ok

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI