Sylwester w Teatrze Miejskim w Gliwicach? Sprawdź szczegóły

Macie już plany na sylwestra? Jeżeli nie – Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza na wystrzałowego sylwestra z przebojowym spektaklem „Miłość w Leningradzie”.

Reżyser Łukasz Czuj i rozśpiewani aktorzy zabiorą publiczność w podróż do współczesnej Rosji, gdzie alkohol leje się strumieniami, a zabawa nigdy się nie kończy.

Miejsce akcji to petersburski klub nocny, widzów czeka więc teatralna jazda bez trzymanki. Publiczność zostanie wciągnięta w wir scenicznych wydarzeń, nawiązując podczas spektaklu żywiołowy kontakt z aktorami. Przedstawienie jest inspirowane postacią i muzyką Siergieja Sznurowa, lidera megapopularnej formacji Leningrad. W tej roli znakomity Mariusz Kiljan.

Popowe przeboje i punkowa energia unoszą ten spektakl, jednak kapitalną robotę zrobił też Michał Chludziński, który przetłumaczył kultowe piosenki na polski.

Ostatnie bilety na sylwestra w Teatrze są dostępne na stronie teatr.gliwice.pl.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ribi
Ribi
3 lat temu

Totalna poraźka.Zamiast o 20.00 spektakt zaczął sie o 21.00 wcześniej zafundowano nam 90 w scisku na korytarzach teatru,na stojąco, z kawałkiem placka,ktorego nie mogliśmy nawet zjeść z uwagi na tłok

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI