r e k l a m a


Ta ulica zostanie zamknięta dla ruchu. Wymienią nawierzchnię

Ul. Gaudiego zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Od 19 marca prowadzone będą tam roboty związane z wymianą nawierzchni jezdni.

Odcinek od ul. Kozielskiej do ronda przy ul. Wyczółkowskiego zostanie na czas prac wyłączony z ruchu. Komunikacja autobusowa zostanie przeniesiona na ul. Wyczółkowskiego. Na czas prac zapewniony będzie jedynie dojazd do firm znajdujących się przy ul. Gaudiego. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych roboty potrwają ok. dwóch tygodni.

Tego samego dnia na ul. Rybnickiej prowadzone będą roboty brukarskie wjazdów i chodników. Jak deklaruje wykonawca nie będą one powodowały utrudnień w ruchu samochodów. Pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

AKTUALIZACJA – 18.03.2020 r.

Prace, które miały jutro – 19 marca rozpocząć się na ul. Gaudiego zostają wstępnie przesunięte na 20 marca.
Ulica Gaudiego na czas prac zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. W trakcie robót wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni. Odcinek od ul. Kozielskiej do ronda przy ul. Wyczółkowskiego zostanie na czas prac wyłączony z ruchu. Komunikacja autobusowa przeniesiona będzie na ul. Wyczółkowskiego. Zapewniony zostanie jedynie dojazd do firm znajdujących się przy ul. Gaudiego. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych roboty potrwają ok. dwóch tygodni.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI