r e k l a m a


Tajniki telewizji internetowej. Zapisz się na bezpłatne warsztaty

Praca w telewizji to marzenie wielu młodych ludzi. Niektórzy z nich trafią do telewizji internetowej, która staje się coraz bardziej popularna i powoli wypiera tę tradycyjną.

Uczestnicy warsztatów nie tylko poznają tajniki pracy dziennikarza telewizyjnego i operatora kamery, ale również sami będą mogli stanąć przed kamerą i przygotować swój własny materiał. Będzie sporo zajęć praktycznych.

Osoby biorące udział w spotkaniach poznają też podstawy dziennikarstwa telewizyjnego i cechy typowe dla tego medium. Dowiedzą się też czym praca w TV różni się od zadań dziennikarza prasowego czy radiowego. Podczas warsztatów poruszone zostaną też problemu montażu czy rejestracji obrazu i dźwięku. Uczestnicy dowiedzą się też czy każdy może pracować w telewizji i jak zadać właściwe pytanie, aby wypowiedź nadawała się do emisji.

Warsztaty poprowadzi Łukasz Fedorczyk, dziennikarz, redaktor naczelny portalu i telewizji internetowej infogliwice.pl.

stacja_artystyczna_rynek_logo_1Spotkania będą odbywały się w Stacji Artystycznej Rynek – co dwa tygodnie, we wtorki, w godzinach popołudniowych (łącznie 8 spotkań trwających po 1,5 h). Zapraszamy na warsztaty już 29 marca o godz. 17.00.

SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA! Zgłoszenia można wysyłać do 25 marca 2016 r. na adres e-mail: [email protected]
Warsztaty są bezpłatne. Najlepsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w gliwickiej telewizji internetowej.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI