Tak będzie wyglądała organizacja ruchu przy cmentarzach (TV)

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych od 31 października do 2 listopada włącznie w Gliwicach zostanie wprowadzona zastępcza organizacja ruchu.

Mieszkańcy Gliwic i powiatu gliwickiego nie powinni być zaskoczeni zmianą organizacji ruchu w pobliżu cmentarzy. Wprowadzone zostaną zmiany, które sprawdziły się już w latach poprzednich:

Cmentarz Centralny
Zmiany w organizacji ruchu w obrębie Cmentarza Centralnego obowiązywać będą od 31 października. Z ruchu wyłączony zostanie fragment ul. Kozielskiej na odcinku od ul. Okulickiego do ronda im. Gen. Andersa. Zmiana ta obowiązywać będzie od 31 października od godz. 10:00 do 2 listopada do 24.00. Zakaz ruchu nie dotyczy komunikacji miejskiej, TAXI oraz pojazdów dostawczych do 3,5 T.
Pozostałe pojazdy jadące od ul. Kozielskiej poruszać się będą ul. Okulickiego do DK88 lub w lewo do ul. Andersa.
Na ul. Okulickiego 31 października o godz. 18:00 wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.
Zmiana ta obowiązywać będzie do 2 listopada.

Parkingi, miejsca postojowe – 1 listopada od strony węzła DK88 – Okulickiego będzie można dojechać do parkingu przy Centrum Handlowym Arena oraz parkingu usytuowanego przy Cmentarzu Centralnym (wjazd od DK88).
Dodatkowo parkować będzie można po obu stronach ul. Andersa, a także po jednej stronie ul. Okulickiego.
Na czas zmian w organizacji ruchu, sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Kozielskiej z ul. Okulickiego zostanie wyłączona.

Cmentarz przy ul. św. Wojciecha
Na ul. św. Wojciecha i ul. Myśliwskiej na odcinku od Jałowcowej do Toszeckiej wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu. Zmiana obowiązywać będzie od 31 października od godz. 18:00 do 2 listopada.
Dojazd do cmentarza położonego przy ul. św. Wojciecha odbywał się będzie od ul. Toszeckiej. Kierowcy jadący od strony DK-88 prowadzeni będą objazdem ulicami: św. Wojciecha, Jałowcową, Myśliwską oraz Toszecką, natomiast samochody ciężarowe drogą DK-88 poprzez rondo na ul. Pionierów do ul. Toszeckiej.
Na ul. Św. Wojciecha obowiązywał będzie prawostronny zakaz zatrzymywania i postoju.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI