r e k l a m a


Tak będziemy świętowali 3 Maja

spot_img
r e k l a m a

O godzinie 12.30 w kościele katedralnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła odprawiona zostanie Msza święta w intencji Ojczyzny.

Po nabożeństwie uczestnicy spod Katedry przejdą na Plac Mickiewicza, gdzie o godzinie 14.15 rozpoczną się oficjalne uroczystości z udziałem pocztów sztandarowych, przedstawicieli wojska oraz orkiestry dętej KWK „Sośnica”. Po odegraniu hymnu i przemówieniu, które wygłosi przedstawiciel miejskiego samorządu na sąsiednim skwerze Bottrop miał rozpocząć się festyn rycerski pod hasłem „Dwór Piastowskiego Księcia”. Ze względu na brzydką pogodę, został on jednak przełożony na 4 maja.

W programie imprezy, która odbędzie się 4 maja i potrwa do godz. 19.00, znajdą się pokazy walk, rzemiosł średniowiecznych, konkursy, gry i zabawy.

Piknik rycerski przełożony na 4 maja

Piątkowy wieczór uatrakcyjni także koncert. Na Scenie BAJKA (ul. Dolnych Wałów 3) wystąpi Gliwicka Orkiestra Kameralna. Muzycy zagrają utwory: Romualda Twardowskiego, Antonio Vivaldiego, Saverio Mercadantego, Richarda Galliano, Astora Piazolli. Wejściówki na koncert w cenie 1 zł są do nabycia w kasie „Sceny BAJKA – Kina AMOK”.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI