r e k l a m a


Tak „mistrzowie” parkowali w grudniu. Zobacz zdjęcia

Parkowanie na chodniku, powierzchni wyłączonej z ruchu, a przede wszystkim blokowanie wyjazdu z garażu lub posesji- to częste zgłoszenia, które otrzymuje dyżurny Straży Miejskiej.

Należy pamiętać, że samochód jest usuwany z drogi na koszt właściciela pojazdu w przypadku pozostawienia go w miejscu gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch lub w inny sposób zagraża bezpieczeństwu (np. parkowanie w bramach wjazdowych).

Koszt holowania pojazdu to 300 złotych.

Straż Miejska z Gliwic publikuje zdjęcia grudniowych „mistrzów” parkowania.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andriu
Andriu
9 lat temu

fajnie ze przynajmniej pracują, tylko szkoda ze nasz urząd za te mandaty nie wybuduje żadnych parkingów żeby pozbyć się tego problemu ciekawe na co ida te pieniadze

luki
luki
9 lat temu

BLokowanie drogi dla rowerów??? a gdzie tam jest droga dla rowerów ile ma 500m? a po co tam droga dla rowerów jak to jednokierunkowa ulica. Dajcie ludziom gdzieś parkować !

zaba
zaba
9 lat temu

Nie rób z siebie idioty. Droga rowerowa to droga rowerowa. Nieważne ile ma metrów. Jak cię na parking nie stać to sprzedaj auto.centrum to nie parking pod blokiem.

Bojków
Bojków
9 lat temu

Wpadnijcie do Bojkowa pod kościół na msze „UZDRAWIAJACE” które odbywają sie od kilku lat, ludzie stawiają auta na zakręcie, zastawiając ulice po lewej i prawej stronie oraz zastawiając równocześnie cały wąski chodnik! Przechodnie i matki z wózkami z dziecmi musza iść ulica na zakręcie! Kiedy to się zmieni?

oko
oko
9 lat temu

Do Bojków:

Jak zlikwidują tą złodziejską instytucje zwaną kościołem!!

Mat
Mat
9 lat temu

Oczywiście należy ganić kierowców parkujących w miejscach niedozwolonych. Jednak Gliwice to problem specyficzny, gdyż tu nie ma absolutnie gdzie parkować.Nie dość, że nic się nie dzieje w kwestii tworzenia parkingów, to jeszcze trwająca budowa/przbudowa dróg utrudnia poruszanie się oraz zatrzymywanie pojazdów.

raf
raf
9 lat temu

Co do drogi rowerowej .. na ul. Żurawia koło Żabki jest zbór takich sprytnych inaczej kierowców. Niestety Straż Miejska już tam chyba nie dochodzi.

Anonimowo
9 lat temu

Do „oko”od Jerzego z Gliwic:Jestes komuch,*********.Ja jestem niewierzacy i Kosciol mi w zaden sposob nie przeszkadza.Wrecz przeciwnie mam szacunek i dla Kosciola i dla ogolu wierzacych.Tacy jak ty to czerwone komusze pijawki,ktore opily sie polskiej krwi,maja godziwa emeryture i zamiast siedziec jak mysz pod miotla bluzgaja nienawiscia do kazdego kto ma inne niz ty,pochodzenie,sluzalczosc wobec swoich dawnych idoli politycznych.Dziekuj losowi,ze nie znam twojego adresu,bo plunalbym ci w pysk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI