spot_img


Tak wygląda Hala Gliwice od środka. Jest już oświetlenie

W Gliwicach trwa budowa gigantycznej hali widowiskowo-sportowej.

Na trybunach hali głównej – zarówno na prefabrykowanych jak i mobilnych trwa montaż fotelików. Prowadzony jest również montaż ostatnich elementów trybun mobilnych. Pod stropem hali trwa instalacja opraw oświetleniowych, głośników i różnego rodzaju osprzętu funkcjonalnego.

Równolegle trwają prace wykończeniowe budynku fitness, a w holu montowane są szklane ścianki rozdzielające przestrzeń holu od foyer hali treningowej oraz holu fitness od foyer hali głównej. W tej ostatniej będą zamontowane drzwi umożliwiające przejście z jednego obiektu do drugiego. W najbliższym czasie planowane jest zakończenie montażu opraw sportowych, instalatorzy przystąpią do pozycjonowania oświetlenia zgodnie z projektem wykonawczym.


wideo UM Gliwice

W dalszym ciągu trwa montaż urządzeń elektrycznych i osprzętu elektrotechnicznego. Na kondygnacjach prowadzone są nadal prace wykończeniowe. Przystąpiono również do rozruchu central wentylacyjnych, w całym obiekcie działa centralne ogrzewanie podaje – Tomasz Kaźmierczak, kierownik budowy.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI