Taniec, pasja, marzenia. Nowe studio tańca w Gliwicach

W Gliwicach 8 stycznia otwiera się nowe Studio Tańca Sportowego gdzie prócz tradycyjnych zajęć fitness i tańca będą odbywały się również treningi dla par sportowych.

Znajdujące się w ośrodku sportowym Jasna 31 ma przyciągać klientów profesjonalną kadrą trenerską.
Założyciele Kamil Kędra i Aleksandra Froń to Mistrzowie Polski par zawodowych Federacji Tańca Sportowego, medaliści mistrzostw świata Showdance WDSF oraz sędziowie FTS. Ich podopieczni to finaliści oraz medaliści Mistrzostw Polski oraz DSE European Grand Prix.
„Naszą misją jest stworzenie najmocniejszego ośrodka sportu tanecznego w Polsce. Taniec Sportowy to wiele styli tanecznych a jeden z nich (Breaking) już w 2024 roku zagości na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, jesteśmy przekonani że kolejne dołączą niebawem.
„Marzymy o stworzeniu miejsca które standardem nie będzie odbiegać od tego co oferują zawodnikom inne bardziej znane dyscypliny sportowe. Studio Tańca Jasna to miejsce w którym tancerze bedą mogli profesjonalnie i wielopłaszczyznowo przygotować się do Mistrzostw Polski, Europy i Świata” – mówi Kamil Kędra założyciel Studia Tańca.

W Studio Tańca Jasna by Kędra&Froń każdy znajdzie zajęcia dla siebie niezależnie od stopnia zaawansowania oraz wieku.

Dzień otwarty odbędzie się 8 stycznia, jednak już teraz można zapisywać się na zajęcia i kupić karnety w przedsprzedaży ze zniżką. Regularne zajęcia ruszają od poniedziałku 10 stycznia.
„Nasz pomysł jest tym, czego brakowało na Śląsku, zadbamy o każdego kto do nas dołączy” – mówi Aleksandra Froń, założycielka Studia Tańca.

8 stycznia podczas dnia otwartego każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych zajęć, wziąć udział w konkursach z nagrodami, spotkać zwycięzców tańca z gwiazdami oraz zobaczyć pokazy zawodowych par.

Więcej informacji uzyskacie obserwując ich na instagramie
@studio_tanca_jasna
oraz facebook’u Studio Tańca


Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI