Ten autobus wydłuży swoją trasę

W czwartek, 17 listopada, zmieni się rozkład jazdy autobusu linii 156. Jego trasa zostanie wydłużona, co wiąże się z uruchomieniem w rejonie ul. Biegusa nowego przystanku „Sikornik Wilgi 1” – informuje Zarząd Transportu Metropolitalnego.

Po obsłudze przystanku „Sikornik Osiedle 1” (dotąd ostatniego przystanku na Sikorniku) autobus linii 156 pojedzie dalej ulicami: Czapli i Biegusa do przystanku „Sikornik Wilgi 1”.
W przeciwnym kierunku, od przystanku „Sikornik Wilgi 1”, autobus pojedzie ulicami: Biegusa, Czapli, Kosów i Rybnicką, gdzie wjedzie na starą trasę przejazdu. Po drodze zatrzyma się na przystankach: „Sikornik Osiedle 2” (przystanek po przeciwnej stronie ulicy) oraz „Sikornik Zimorodka 2”. Z obsługi linii wyłączony zostanie przystanek „Gliwice Żurawia 2”.
Nowy rozkład jazdy autobusu linii 156 dostępny jest na stronie Zarządu Transportu Metropolitalnego.
fot. M.Foltyn/UM Gliwice

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
19 dni temu

na Pszczyńskiej w okolicy Baru Gila. TAK od kilku miesięcy.

IMG_20221116_113426.jpg
Rafał
Rafał
18 dni temu
Reply to  Covid

Troszkę nie w temacie…

Covid
Covid
18 dni temu
Reply to  Rafał

niby tak ALE nie raz autobus jest zmuszony jechać tymi studzienkami np. na Bojkowskiej itp. ulicach. Ciężarówki też i nawet osobówki, szkoda że Policja je omija, mogliby kiedyś wpaść i od razu zrobić zgłoszenie w czynie społecznym czy nawet na swojej służbie 😀

Jan
Jan
16 dni temu

Niemożliwe, w Gliwicach nowy przystanek, trzeba w ogolnopolskiej tvpis oglosići!!!! Istne szaleństwo !!!!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI