Ten budynek niedawno był zrujnowany, dziś przyciąga wzrok (TV)

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2014_02/20140224_pszczynska.mp4″ /]

Każdy, kto od jakiegoś czasu nie przejeżdżał ulicą Pszczyńską może się nieco zdziwić na widok budynku, który jeszcze niedawno wyglądał tak.

Dziś obiekt ten został oficjalnie oddany do użytku. Mieści się tutaj m.in. ZUS. Remont kosztował 5,5 mln zł.
Inwestycję zrealizował ZBM I TBS, który reprezentował gminę Gliwice. Budynek ma 5 kondygnacji naziemnych i stoi na działce o pow. 3700 m2. Obiekt ocieplono, zainstalowano windę oraz wymieniono wszystkie instalacje. W miejscu wyburzonego budynku znalazł się parking dla 50 samochodów.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
8 lat temu

Zmiana na bardzo duży plus. Oby więcej takich inwestycji a nie pstrokatych żółtych, brzoskwiniowych

kierowca PKM
kierowca PKM
8 lat temu

Wyremontowanie jednego budynku nic nie da. Oczywiście cieszę się ale cała Pszczyńska to dramat. Ocieplono kilka bloków i to wszystko. Kiedy miasto się zabierze za renowację innych budynków na tej ulicy?

gliwiczanin
gliwiczanin
8 lat temu

Pszczyńska to przykład naszego zacofania, także psychicznego. Na tej ulicy jest pełno kamer a niemal non stop dochodzi do dewastacji, napadów. Stare kamienice wyglądają jak slumsy. Zero zieleni. KOSZmar. Najgorzej jest około stacji ten długi budynek pszczyńska 116 – tam zawsze stoi pełno patologii a policja bawi się z nimi w ganianego. 🙂 🙂 🙂 Podjeżdża, przejeżdżając najpierw koło nich wolno aby wszyscy pouciekali następnie gdy już nikogo nie ma zgłasza że na miejscu nikogo nie zastali i odjeżdża – nazywa się to zamiatanie pod dywan a nie rozwiązywanie problemu.

pikot
pikot
8 lat temu

…czy tam była kiedyś dyrekcja Kombinatu Budowlanego ?…

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI