r e k l a m a


To będzie niezwykła noc! Noc naukowców

To będzie prawdziwe naukowe święto. Przed nami 14 edycja Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej.

Do wyboru aż 180 wydarzeń! Spektakularne pokazy, spotkania z niezwykłymi ludźmi nauki, niesamowite eksperymenty i piorunujące warsztaty. Wszystko w jedyną taką noc w roku – Noc Naukowców! Już 12 października!

Politechnika Śląska wraz z Miastem Gliwice zaprasza na 14 edycję Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej. Tegoroczna Noc Naukowców będzie wyjątkowa, ponieważ wpisuje się w obchody Jubileuszu Politechniki Śląskiej – 75-lecia Jej istnienia. Rozpocznie się w sobotę 12 października o godz. 15.00, a zakończy około godz. 22.00. Zaplanowano rekordową ilość 180 wydarzeń!

Pokazy dla „małych i dużych” przygotowane przez wyspecjalizowane i wykwalifikowane kadry naukowców Politechniki Śląskiej prezentowane będą w Kampusie Uczelni w Gliwicach, Zabrzu i Katowicach. Będą gry i zabawy, pokazy laboratoryjne, eksperymenty naukowe, zagadnienia ze świata nauk ścisłych i humanistycznych, m.in.: pokazy fizyczne, chemiczne, elektroniczne, mechaniczne oraz górnicze. Będzie też wyjątkowa nauka tańca oraz okazja do poznania kultury niemieckiej, angielskiej, rosyjskiej, francuskiej. Podczas uroczystej inauguracji nocy nauki, zostaną wręczone nagrody z udziałem Rektora Politechniki Śląskiej dla uczestników konkursów: „Laboratorium przyszłości” oraz „Domowy eksperyment”. Można się już rejestrować!
—-
MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI