To ci DJe zagrają podczas Sylwestra w Gliwicach

Główna impreza sylwestrowej zabawy odbędzie się na Placu Krakowskim (godz. 23.00 – 01.00). Ale to nie koniec!

Potem roztańczeni gliwiczanie przeniosą się na teren Politechniki Śląskiej w pobliżu Placu Krakowskiego. Tam królować będzie „GARDENBEAT”.

„GARDENBEAT” to grupa ludzi zajmująca się nie tylko muzyką i jej tworzeniem ale i pracą nad obrazem w różnych postaciach. Grupa powstała w 2005 roku założona przez Dj-a Cure i od samego początku zdobyła dużą rzeszę fanów. Pierwsze imprezy odbywały się w Katowickim klubie „Inqubator” cieszyły się duża frekwencją i zainteresowaniem. Od 5 lat organizatorem wydarzeń jest Ken-G, dj i promotor pochodzący z Gliwic. Z wielką pasją i zaangażowaniem stara się promować muzykę elektroniczną w Gliwicach i na terenie Śląska. W naszym mieście wydarzenia „Gardenbeat” odbywały się m.in. w klubach: Be Free, Ex Lemon, Soho, Surf Club oraz na terenie ” Starej Fabryki Drutu”

DJ Ken-G
Swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczął w 2002 roku, zainspirowany niekonwencjonalnymi dźwiękami takich artystów jak: Daniel Bell, Matthew Herbert czy gliwicki dj Dustone. Duży wpływ na jego styl muzyczny wywarły także odbywające się w tamtym czasie imprezy „Dub Test”, gdzie miał okazję poznawać esencję muzyki elektronicznej – mógł usłyszeć członków grupy „Audioport” i „Mekkatech”: 105L, Optik i Zebo. Rok później zaczął regularnie grywać w większości śląskich klubów. W 2004 r. dołączył do grupy „Gardenbeat”, którą stworzył dj Cure. Ken-G do dziś kontynuuje koncepcję Cura i organizuje imprezy pod tą nazwą. W 2012 roku założył kolektyw „Kulturalnie Inaczej”, którego założeniem jest promowanie wydarzeń kulturalnych na Śląsku. Podczas granych przez siebie setów stara się zaskakiwać publiczność, nie ograniczając się do sztywnej stylistyki. Łączy ze sobą różne style muzyki elektronicznej, a grane przez niego sety charakteryzują się deepowym brzmieniem. Jego styl może być scharakteryzowany jako minimal- clck- glitch- micro-deep i tech house.

DJ Dustone
Weteran Gliwickiej sceny Techno związany z Gardenbeat od 2002 roku. Zdobywał doświadczenie grając w większości klubów na Śląsku od lat 90. Współtworzył scenę klubową w Gliwicach. Był rezydentem i współorganizatorem imprez w Gliwickim klubie ” Program” oraz „Nitro”. W międzyczasie przez 1,5 roku promował techniczne brzmienia w Audycji ” TechnoKracja” na antenie nieistniejącego już Gliwickiego radia „Flash” . Obecnie w setach Wojtka można usłyszeć szeroko rozumianą elektronikę a wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem .

DJ Mike Trichome
Młody i ambitny dj pochodzący z Gliwic. Muzyką zajmuje się od 2006 roku. W kolektywie Gardenbeat zagościł dwa lata temu dodając świeżego spojrzenia na muzykę. Mike Trichome jest pasjonatem wielu odmian techno. Na co dzień poszerza swoje umiejętności w zakresie tworzenia dźwięku. Jest zagorzałym fanem poznawania nowinek technologicznych związanych z tworzeniem muzyki.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

a to akurat jest super wiadomość

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI