To nie plotki! Na Dzień Dziecka Park Handlowy Arena rozdaje klocki

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami! W tym roku dołóżmy wszelkich starań, aby naszym najmłodszym podarować jak najwięcej przyjemności! Sprawmy, aby wreszcie dzieci mogły cieszyć się wiosną, dobrą zabawą i prezentami, które zawsze poprawią nastrój!

W najbliższy weekend Park Handlowy Arena w Gliwicach świętuje Dzień Dziecka! Zapraszamy wszystkich dorosłych i dzieci na wspaniałe zakupy! W naszych sklepach znajdziecie wiele ciekawych ofert i promocji, ale nie tylko! Każdy, kto w piątek 28 maja i sobotę 29 maja, w godzinach 11.00 – 18.00 przyjdzie do Areny i zrobi zakupy na minimum 150 PLN, otrzyma wspaniały prezent – zestaw kultowych klocków Lego! Do rozdania zestawy Lego City, Creator, Friends, Technik i Duplo.

Jesteśmy przekonani, że Lego kochają nie tylko dzieci, ale i ich rodzice, dlatego doskonała zabawa gwarantowana! Dodatkowo, w sobotę, dla 200 pierwszych klientów gliwicka Szkoła Języka Angielskiego uSpeak przygotowała książeczki po angielsku, zawierające kolorowanki. Zapraszamy! Liczba prezentów ograniczona. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Centrum Arena oferuje wiele sklepów i marek lubianych przez dorosłych i dzieci. Można tu zrobić świetne zakupy, a po nich udać się na coś pysznego! W ofercie gastronomicznej Areny znajduje się to, co dzieci lubią najbardziej, w tym wspaniałe lody, które stanowić będą prawdziwe ukoronowanie obchodów Dnia Dziecka!

Strefa gastronomiczna pracuje jeszcze w trybie „na wynos” i „na dowóz” ale można również skorzystać ze specjalnej strefy: Przystanek Smaków i zjeść zamówione dania na świeżym powietrzu! Natomiast już w piątek 28 maja przywrócona zostaje stacjonarna działalność we wszystkich lokalach gastronomicznych. Zapraszamy zatem na jedno z wielu pysznych dań jakie można zamówić i zjeść na naszej strefie restauracyjnej.

Przypominamy, że całe centrum nadal pracuje zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pandemicznego. Na terenie Areny obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki, dezynfekcja rąk przed wejściem do sklepów lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach. Prosimy również o trzymanie dystansu społecznego i niegrupowanie się. Dzięki temu nasze spotkanie w Arenie z okazji Dnia Dziecka będzie nie tylko udane i radosne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI