r e k l a m a
spot_imgspot_img

TOST na Politechnice Śląskiej. Poznaj organizacje studenckie

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Gliwice już po raz 17. organizuje Targi Organizacji Studenckich na Politechnice Śląskiej.

Tegoroczna edycja odbędzie się dnia 27 Października w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w godzinach 9.00 – 15.00.

Targi Organizacji Studenckich (TOST) są cyklicznym projektem Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Gliwice. Wydarzenie skierowane jest głównie do studentów pierwszych lat studiów, ale również wszystkich zainteresowanych aktywną działalnością w organizacjach studenckich działających przy Politechnice Śląskiej. Celem targów jest zapoznanie studentów z organizacjami oraz kołami naukowymi zrzeszonymi wokół Politechniki Śląskiej oraz uświadomienie studentom jakie możliwości daje członkostwo w organizacjach i stowarzyszeniach.

AEGEE jest największą europejską organizacją studencką promującą współpracę, komunikację oraz integrację młodych Europejczyków. Szeroko rozpowszechniona obecność naszej organizacji (około 13.000 członków w ponad 200 miastach w 40 krajach europejskich) stwarza doskonałe możliwości współpracy przy międzynarodowych i lokalnych projektach. Gliwicki odział jest jednym z najstarszych i najprężniej działających lokali w Polsce, biorącym aktywny udział nie tylko na poziomie lokalnym, ale również europejskim.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI