r e k l a m a


Tour de Pologne przejedzie przez powiat gliwicki. Będą utrudnienia

Start ostatniego etapu 80. Tour de Pologne zaplanowano na dzień 4 sierpnia w Zabrzu. Kolarze przejadą z województwa śląskiego do województwa małopolskiego. Ten etap kolarskich zmagań będzie przebiegał również przez rejon powiatu gliwickiego.

Start honorowy wyścigu będzie miał miejsce w Zabrzu 4 sierpnia o godz. 14:30. Wjazd na teren powiatu gliwickiego zaplanowany jest ok. godz. 14:45 natomiast wyjazd z naszego powiatu ok. godz. 15:20.

Poniżej prezentujemy wykaz miejscowości i ulic naszego powiatu, na których powstaną chwilowe utrudnienia. Jak co roku, policjanci zadbają o bezpieczeństwo na wszystkich odcinkach trasy.

Utrudnień w ruchu w powiecie gliwickim należy spodziewać się w godzinach 14:00 – 15:20.

TRASA WYŚCIGU:
– DW 921 ul. Makoszowska, Gierałtowicka w Przyszowicach, oraz Korfantego w Gierałtowicach do Ornontowic.
Całkowite zamkniecie drogi ul. Makoszowska na odcinku od DK 44 w kierunku Zabrza – godz. 14:00.
Całkowite zamkniecie drogi od Ornontowic przez ul. Korfantego w Gierałtowicach i Gierałtowicką w Przyszowicach do DK 44 – godz. 14:20.
– DK 44 skrzyżowanie z DW 921 w Przyszowicach ruch będzie wstrzymany na czas przejazdu kolumny kolarzy (trasa Gliwice – Mikołów).
Utrudnienia na trasie Gliwice – Ornontowice w godz. 14:20 – 15:20 – całkowite zamkniecie ul. Korfantego w Gierałtowicach.

UWAGA! Zaleca się objazd DW 921 z Knurowa w kierunku Zabrza i Mikołowa z wykorzystaniem autostrady A1.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
11 miesięcy temu

Tour de Bojków się odbył a zwykle się kpiąco o tym mówiło. Obi przez Gliwice ten wyścig już nigdy nie prowadził, dzięki Prezidente CiTy i itp. poplecznikow:

IMG_20230728_111839.jpg

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI