r e k l a m a

spot_imgspot_img

Towary „spadały z tira”. Kierowcy zatrzymani

Detektywi z Pyskowic rozwiązali sprawę „znikających” kosmetyków i artykułów drogeryjnych.

Zatrzymano dwóch kierowców rozwożących towar od magazynu do sklepów sieciowych. Wczoraj prokurator zastosował wobec dwóch „pomysłowych” pracowników dozory policyjne.

Do pyskowickich stróżów prawa wpłynęły informacje o kradzieżach artykułów drogeryjnych. Detektywi otrzymawszy zawiadomienie rozpoczęli czynności śledcze. W wyniku pracy operacyjnej, obserwacji i przeszukań wytypowano i zatrzymano podejrzanych.

To dwaj mężczyźni w wieku 25 i 36 lat. Pracowali jako kierowcy zaopatrujący sklepy sieciowe dużej sieci sklepów kosmetycznych. W ich mieszkaniach na terenie Zabrza i Bytomia znaleziono skradzione kosmetyki. Trwa szacowanie rzeczywistej sumy skradzionych artykułów.

Prokurator Rejonowy Gliwice-Zachód zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Obaj usłyszeli zarzuty, że wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży przewożonego towaru w postaci art. przemysłowych przeznaczonych do sprzedaży o wartości 3092,67zł na szkodę zatrudniającej ich firmy. Postępowanie prowadzi KP Pyskowice. Przypomnijmy, za kradziez grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI