r e k l a m a
spot_imgspot_img

Tragedia w Gliwicach. Zginęła piesza potrącona przez pociąg

Wczoraj wieczorem na torach w okolicach stacji kolejowej w Łabędach doszło do śmiertelnego potrącenia osoby. O zdarzeniu poinformował kierownik pociągu. Na miejsce pojechały wszystkie służby, policja oraz prokurator.

„Do zdarzenia doszło na przejściu przez torowisko około 1 kilometra za dworcem. Wstępnie ustalono, że osoba przechodziła przez wyznaczone przejście dla pieszych przez torowisko i nie zdążyła przed nadjeżdżającym pociągiem. Maszynista mimo włączenia hamowania, nie był w stanie zatrzymać składu. Nikt z pasażerów nie doznał obrażeń. Z uwagi na zaistniałe zdarzenie oraz rozpoczęcie czynności procesowych zablokowano ruch pociągów w obu kierunkach. Na podstawie oględzin zwłok, ustalono, że ofiarą była kobieta. Do tej pory nie ustalono tożsamości zmarłej. Trwa postępowanie mające wyjaśnić przyczyny i okoliczności tej tragedii, śledczy dążą do ustalenia, kim była zmarła” – informuje policja.

Każdą osobę mogącą pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety, w szczególności świadka zdarzenia – mężczyznę, który był w tym rejonie w krytycznym momencie, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach. Całodobowy numer kontaktowy to 47 8592255.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI