Tragiczny wypadek. Policja podaje więcej szczegółów

W sobotę około 5.00 w Pilchowicach na ulicy Szkolnej doszło do tragicznego wypadku drogowego. O zdarzeniu informowaliśmy wczoraj. Dzisiaj policja podane więcej szczegółów.

W wyniku zderzenia samochodu marki audi z przydrożnym drzewem, dwie z pięciu osób podróżujących autem poniosły śmierć. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratownicze.

„Na łuku drogi, z nieustalonych dotychczas przyczyn, kierujący samochodem marki Audi A3 uderzył w krawężnik, zjechał na trawiaste pobocze i rozbił się o przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia 19-letni kierowca i siedzący obok niego 21-letni pasażer poniosły śmierć. Trzy osoby podróżujące na tylnej kanapie – 19-letnia kobieta oraz dwóch 21-letnich mężczyzn – samodzielnie opuściły pojazd. Odnieśli oni obrażenia niezagrażające życiu i zostali przewiezieni do szpitali. Policjanci i prokurator przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, zabezpieczając materiał dowodowy. Czynności zakończono około 11.00. W toku prowadzonego postępowania wyjaśnione zostaną przyczyny i okoliczności tej tragedii” – przekazuje policja z Gliwic.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
18 dni temu

Ładnie skoszony znak „uwaga dzieci”. Dobrze, że nikogo nie zabili.

Covid
Covid
18 dni temu
Reply to  Marek

ten sam poziom Kierowania autem co wiecej podanych szczegółów prze Policję.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI