r e k l a m a


Tragiczny wypadek w Gliwicach. Policja szuka świadków

Funkcjonariusz prowadzący sprawę wypadku (potrącenia 71-letniej pieszej), do którego doszło 21 lutego na oznakowanym przejściu przy ul. Kochanowskiego w Gliwicach, zwraca się z prośbą do świadków tego tragicznego zdarzenia o kontakt.

Krytycznego dnia przed godziną 7.00 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Kochanowskiego w Gliwicach (wysokość supermarketu) potrącona została 71-letnia kobieta. Pokrzywdzona przechodziła z punktu widzenia kierującego toyotą corollą, jadącego od ul. Rybnickiej w kierunku Gwarków, ze strony lewej na prawą. Gliwiczanka w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala, gdzie, niestety, mimo wysiłków lekarzy, zmarła na drugi dzień w wyniku doznanych obrażeń.

W celu dokładnego wyjaśnienia sprawy śledczy musi zebrać wszelkie możliwe dowody. Dlatego też zwraca się z prośbą do świadków wypadku o bezpośredni kontakt – telefon: 47 8592164, e-mail: [email protected]

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
2 lat temu

Polska Policja wykonała swą służbę jak zwykle należycie.

Nie zabezpieczyła ani nagrań z okolicy a tym bardziej ich nie widziała…BRAFO Wy!

Tymon
Tymon
2 lat temu

Tam w tej okolicy są dwa przejścia…ale rozumiem, że akurat chodzi tu o te, które nie ma monitoringu. Pytanie czy oświetlenie uliczne było sprawne (co często się zdarza że ta lampa przy przejściu się nie świeci). Z drugiej strony jeśli ktoś z przeciwka jechał…to był skutecznie oślepiony…ale nie wyrokuje.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI