r e k l a m a


Trener Piasta zostaje w Gliwicach na dłużej

Piast Gliwice skorzystał z opcji przedłużenia kontraktu Aleksandara Vukovicia. Umowa trenera Niebiesko-Czerwonych będzie obowiązywała do 30 czerwca 2025 roku.

– Cieszę się, że będziemy kontynuować współpracę. Jestem w Gliwicach na tyle długo, że potrafię docenić nie tylko klub, ale też ludzi, z którymi współpracuję na co dzień. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy i cieszę się, że będzie ona trwałą nadal. Liczę, że ta przyszłość będzie dla nas udana – powiedział trener Aleksandar Vuković.

Aleksandar Vuković trafił do Piasta pod koniec października 2022 roku. Od tego czasu poprowadził zespół Niebiesko-Czerwonych w 58 meczach. Pod jego wodzą gliwiczanie zanotowali 25 zwycięstw, 20 remisów oraz 13 porażek.

– Zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy Aleksandara Vukovicia, ponieważ jest on świetnym trenerem, który w prowadzeniu drużyny dba o najmniejsze szczegóły. Pod jego skrzydłami można zauważyć progres u wielu piłkarzy i wierzymy w to, że zespół będzie cały czas się rozwijał. Vuko ma świetny kontakt z zawodnikami, którzy darzą go dużym szacunkiem – powiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI