r e k l a m a


Trening EMS pomoże Ci przywitać wiosnę atrakcyjną sylwetką

Zima to czas kiedy większość z nas przybiera na wadze. Nic dziwnego. Zimne, mokre i krótkie dni nie zachęcają nas do aktywności fizycznej. Jednak, gdy zaczynamy czuć pierwsze wiosenne promienie słońca, chcemy ubrać lżejszą kurteczkę. I co się okazuje? Że jest na nas opięta i nie prezentuje się tak dobrze jak w poprzednim roku. Jak zatem szybko i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy? Specjaliści polecają trening EMS.

Elektrostymulacja mięśni – sprawdzona i bezpieczna metoda na redukcję tkanki tłuszczowej

Trening EMS to metoda ćwiczeń, która od kilku lat stosowana jest przez ludzi na całym świecie. To dzięki niej gwiazdy estrady i sportowcy są ciągle w dobrej kondycji i wyglądają atrakcyjnie. Co właściwie oznacza EMS? EMS to electrical muscle stimulation, czyli elektrostymulacja mięśni. Mimo że brzmi trochę skomplikowanie, to jest to bardzo skuteczna metoda. Polega ona na łączeniu delikatnych ćwiczeń z impulsami elektrycznymi. I to właśnie impulsy elektryczne stanowią największą zaletę treningu EMS. Docierają bowiem do najgłębiej położonych włókien mięśniowych. Elektrostymulacja powoduje dodatkowo, że duża część mięśni pracuje jednocześnie w taki sam efektywny sposób.

Podczas treningu EMS spala się przeciętnie ok. 500 kalorii. Ale to nie wszystko. Kolejne kalorie spalane są przez wiele godzin po wyjściu ze studia. Wydatek energetyczny jest zatem wyjątkowo wysoki. Kolejnym atutem metody EMS jest to, że wystarczy niewielka liczba treningów, aby osiągnąć swój wymarzony cel. Ćwiczenia wykonywane są w specjalnym kombinezonie, a podczas treningu ćwiczącemu towarzyszy wykwalifikowany trener personalny.

Dla kogo dedykowana jest metoda EMS?

Z metody EMS korzystać może bardzo duża liczba osób. Wśród nielicznych przeciwwskazań wymienić można: posiadanie rozrusznika serca, wysokie ciśnienie, epilepsję, choroby nowotworowe, przepuklinę brzuszną i pachwinową, stany zapalne oraz ciążę. EMS jest natomiast szczególnie zalecana osobom, które ze względu na choroby kręgosłupa lub stawów nie mogą biegać bądź wykonywać ciężkich ćwiczeń na siłowni. Elektrostymulacja pozwala także szybko dojść do siebie po kontuzji.

Ze względu na fakt, że ćwiczenia wykonywane są zazwyczaj raz w tygodniu, metoda ta jest bardzo popularna wśród osób zapracowanych lub rodziców małych dzieci. Nie wymaga długich godzin ćwiczeń i częstych dojazdów do siłowni.

Trener personalny Gliwice

Jak widać, trening EMS ma naprawdę wiele atutów, z których warto skorzystać i szybko cieszyć się atrakcyjną sylwetką. Czy mieszkańcy Śląska mogą również uczęszczać na trening EMS? Oczywiście. W regionie tym znajduje się kilka ośrodków, które gwarantują najwyższy poziom usług. Wymienić można tutaj chociażby studio MEON EMS w Gliwicach, Tychach lub Katowicach.

Studio w Gliwicach znajduje się przy ulicy Dworcowej 45 i posiada miejsca parkingowe na parkingu zamkniętym. Na zajęcia można przyjeżdżać od poniedziałku do soboty. W ofercie są zarówno zajęcia z trenerem personalnym, jak również konsultacje z dietetykiem. Połączenie indywidualnego treningu z właściwą dietą to gwarancja uzyskania maksymalnych efektów.

fot. impulsetraining.pl
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI