r e k l a m a


Trening z Beatą Sadowską w Forum

Beata Sadowska to dziennikarka i prezenterka, dla której zdrowy tryb życia to codzienność.
14 kwietnia (godz. 13:00-18:00) zaprasza do CH FORUM na wspólne ćwiczenia i spędzenie soboty na sportowo. Pretekstem jest coroczna akcja-konkurs, w ramach której dziesięcioro finalistów dokonuje życiowej metamorfozy. Partnerem wydarzenia jest My Fitness Place – klub, którego otwarcie już wkrótce w CH FORUM.
Sportowa sobota z Beatą Sadowską jest jednym z elementów programu, dedykowanym aktywności fizycznej. Od początku programu finaliści konkursu regularnie trenują pod okiem instruktorów z klubu My Fitness Place.
Teraz wszystkim radzą przygotować na najbliższą sobotę wygodne, sportowe buty i stroje, gdyż okazji do wysiłku będzie sporo. Energetyczne pokazy zumby, trening z odważnikami kettlebell, a także ćwiczenia z urządzeniami takimi jak airbike czy roller, pozwolą spalić zbędne kalorie. Trenerzy pokażą też, jak ćwiczyć z taśmami powerband oraz kompletem hantli.
Dodatkowo każdy będzie mógł bezpłatnie przeanalizować skład ciała, aby przekonać się, czy to już odpowiedni moment do rozpoczęcia regularnych ćwiczeń w klubie.
Ponadto Galeria Treningu EMS zaprezentuje alternatywne formy treningu z wykorzystaniem stymulacji mięśni (electrical muscle stimulation). To propozycja dla nieco bardziej zagonionych osób, ale też dobre wsparcie tradycyjnych form treningu.
Dla Beaty Sadowskiej przyjazd do CH FORUM będzie też okazją do spotkania się z uczestnikami wspomnianego konkursu „Z FORUM możesz więcej”. W jego ramach dziesięcioro finalistów przez miesiąc usiłuje dokonać totalnej zmiany swojego życia, w tym: wizerunku i stylu, sposobu odżywiania się oraz podejścia do aktywności sportowej.
Beata Sadowska już jako dziecko trenowała lekkoatletykę na stołecznej Legii. Ukończyła 15 maratonów (m.in. w Nowym Jorku, Tokio, Londynie i Amsterdamie) oraz kilka triathlonów. Chętnie wspiera inicjatywy promujące sport. W każdą podróż zabiera buty do biegania. Z tej pasji powstała książka
„I jak tu nie biegać!”, która szybko stała się bestsellerem.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI